In English  Suomeksi  Auf Deutsch  По-русски  
Esileht » Kohalik võim » Tartu Linnavalitsus » Osakonnad » Sotsi...


Üldinfo

Kultuur

Tervishoid

Sotsiaalabi

Haridus ja teadus

Äri

Kohalik võim


Turism


Sotsiaalabi osakonna koosseis

Sotsiaalabi osakond - koosseis

Raekoja plats 3 Tartu 51003
sao@raad.tartu.ee
Telefon 736 1300; Faks 736 1301

Eakate ja puuetega isikute hoolekandeteenistus | Lastekaitseteenistus | Sotsiaaltööteenistus
 Töötaja  Kontaktinfo  Lisainfo 
Meida Griin
juhataja
Raekoja plats 3 I k ruum 101
736 1302;
506 4682
Meida.Griin@raad.tartu.ee
VV:E 15-18; K 8-10
TEGEVUSVALDKOND:Osakonna majanduslik ja organisatsiooniline funktsioneerimine; osakonnale eraldatud eelarvevahendite kasutamine; tööandaja õiguste ja kohustuste täitmine töötajate suhtes; osakonna esindamine sotsiaalhoolekande küsimustes
Tiina Kruuse
juhataja asetäitja
Raekoja plats 3 I k ruum 101
736 1303;
525 7680
Tiina.Kruuse@raad.tartu.ee
VV:E 15-18; K 8-10
TEGEVUSVALDKOND:Osakonna majanduslik ja organisatsiooniline funktsioneerimine; osakonnale eraldatud eelarvevahendite kasutamine; tööandaja õiguste ja kohustuste täitmine töötajate suhtes; osakonna esindamine sotsiaalhoolekande küsimustes
Reet Härson
eelarve peaspetsialist
Küüni 3 IV k
736 1187
Reet.Harson@raad.tartu.ee
TEGEVUSVALDKOND:Osakonna eelarve koostamine, osakonna ja allasutuste eelarvete täitmise analüüsi korraldamine ja finantseerimise korraldamine
Leana Lahesoo
peaspetsialist
Küüni 3 IV korrus ruum 418
736 1308
Leana.Lahesoo@raad.tartu.ee
TEGEVUSVALDKOND:Osakonna arengudokumentide koostamise ja teenuste arendamise korraldamine, sotsiaalteenuste analüüsimine ja auditeerimine. Projektijuhi töö.
Signe Leibak
jurist
Küüni 3 IV korrus kab 422
736 1315;
5333 3797
Signe.Leibak@raad.tartu.ee
VV:E 14-17; K 8-10
TEGEVUSVALDKOND:Sotsiaalhoolekandega seotud juriidilised küsimused.
Ülle Nuude
sotsiaalinfosüsteemi spetsialist
Raekoja plats 3 I k ruum 106
736 1311
Ulle.Nuude@raad.tartu.ee
TEGEVUSVALDKOND:Tartu linna sotsiaalregistri pidamine.
Ilmi Umal
andmehaldur
Raekoja plats 3 I k ruum 106
736 1232
Ilmi.Umal@raad.tartu.ee
TEGEVUSVALDKOND:Töö dokumendiregistri ja sotsiaalinfosüsteemiga, sekretäritöö.
Aire Jaanimets
sekretär
Raekoja plats 3 I k ruum 101
736 1300
Aire.Jaanimets@raad.tartu.ee
TEGEVUSVALDKOND:Informatsioon. Osakonna kirjavahetuse ja asjaajamise korraldamine, dokumentide arhiveerimine.
 
Eakate ja puuetega isikute hoolekandeteenistus

 Töötaja  Kontaktinfo  Lisainfo 
Indrek Rohtla
juhataja-hooldusala peaspetsialist
Raekoja plats 3 ruum 103
736 1305;
523 6895
Indrek.Rohtla@raad.tartu.ee
VV:E 15-18; K 8-12
TEGEVUSVALDKOND:Sotsiaalteenuste korraldamine puuetega inimestele ja eakatele.
Tiina Haas
peaspetsialist
Raekoja plats 3 I k ruum 103
736 1306
Tiina.Haas@raad.tartu.ee
VV:E 15-18, K 8-12
TEGEVUSVALDKOND:Eakate inimeste hoolekande korraldamine.
Külli Padar-Siim
sotsiaaltöötaja
Rahu 15
736 1885
Kulli.Padar-Siim@raad.tartu.ee
VV:E 15-18; K 8-12, R 9-12
TEGEVUSVALDKOND:Karlova-Tamme piirkonna eakate ja puuetega inimeste hooldusvajaduse hindamine.
Anu Mikson
sotsiaaltöötaja
Vaksali 14
746 1764
Anu.Mikson@raad.tartu.ee
VV:E 15-18, K 8-12, R 9-12
TEGEVUSVALDKOND: Tähtvere-Veeriku piirkonna eakate ja puuetega inimeste hooldusvajaduse hindamine.
Signe Siinmaa
sotsiaaltöötaja
Raekoja plats 3 I k ruum 109
7361 314
Signe.Siinmaa@raad.tartu.ee
VV:E 15-18; K 8-12; N 9-12
TEGEVUSVALDKOND:Eestkoste seadmine.
Marju Tarkus
sotsiaaltöötaja
Rahu 15
736 1885
Marju.Tarkus@raad.tartu.ee
VV:E 15-18; K 8-12; R 9-12
TEGEVUSVALDKOND:Karlova-Tamme piirkonna inimeste hooldusvajaduse hindamine.
Raili Metsalu
sotsiaaltöötaja
Vaksali 14
746 1764
Raili.Metsalu@raad.tartu.ee
VV:E 15-18; K 8-12; R 9-12
TEGEVUSVALDKOND:Tähtvere-Veeriku piirkonna eakate ja puuetega inimeste hooldusvajaduse hindamine
Eda Runthal
sotsiaaltöötaja
Raekoja plats 3 I k ruum 108
736 1310
Eda.Runthal@raad.tartu.ee
VV:E 15―18; K 8―12, N 9―12
TEGEVUSVALDKOND:Eestkoste seadmine.
Katrin Päll
sotsiaaltöötaja
Rahu 15
736 1885
katrin.pall@raad.tartu.ee
VV:E 15-18; K 8-12; R 9-12
TEGEVUSVALDKOND:Karlova-Tamme piirkonna inimeste hooldusvajaduse hindamine.
Airika Põldkivi
sotsiaaltöötaja
Staadioni 52
736 1696
Airika.Poldkivi@raad.tartu.ee
VV:E 15-18; K 8-12; R 9-12
TEGEVUSVALDKOND:Ülejõe piirkonna inimeste hooldusvajaduse hindamine.
Aigi Puusepp
sotsiaaltöötaja
Kalda tee 4-2
7461 467
aigi.puusepp@raad.tartu.ee
VV:E 15-18, K 8-12, R 9-12
TEGEVUSVALDKOND:eakate ja puuetega isikute sotsiaalteenuste vajaduse hindamine, sotsiaalnõustamine
Tea Peitre
sotsiaaltöötaja
Staadioni 52 Tartu
7361 696
tea.peitre@raad.tartu.ee
VV:E 15-18, K 8-12, R 9-12
TEGEVUSVALDKOND:Ülejõe piirkonna eakate ja puuetega inimeste hooldusvajaduse hindamine
Elina Apsolon
sotsiaaltöötaja
Staadioni 52 Tartus
746 1764
elina.apsolon@raad.tartu.ee
VV:E 15-18, K 8-12, R 9-12
TEGEVUSVALDKOND:Tähtvere-Veeriku eakate ja puuetega inimeste hooldusvajaduse hindamine.
 
Lastekaitseteenistus

 Töötaja  Kontaktinfo  Lisainfo 
Merle Liivak
juhataja-lastekaitse peaspetsialist
Raekoja plats 3 I korrus ruum 102
7361 319;
5811 7611
Merle.Liivak@raad.tartu.ee
VV:E 15-18, K 8-12
TEGEVUSVALDKOND:Lastekaitseteenistuse igapäevase töö korraldamine
Kairi Avastu
peaspetsialist
Raekoja plats 3 kabinet 104
7361 304;
507 6722
Kairi.Avastu@raad.tartu.ee
VV:E 15-18; K 8-12
TEGEVUSVALDKOND:Vanemate jt lapse kasvatamises osalevate isikute vaheliste last puudutavate vaidluste lahendamine.
Birgit Siigur
lastekaitse spetsialist
Rahu 15
736 1888
Birgit.Siigur@raad.tartu.ee
VV:E 15-18; K 8-12
TEGEVUSVALDKOND:Vanemate jt lapse kasvatamises osalevate isikute vaheliste last puudutavate vaidluste lahendamine.
Riina Sööt
lastekaitse spetsialist
Kaunase pst 23
7461 704
Riina.Soot@raad.tartu.ee
VV:E 9-12 ja 15-18; T 13-16; K 8-12; N 9-12; R 9-12
TEGEVUSVALDKOND:Nõlvaku ja Ihaste laste probleemid
Maie Erin
lastekaitse spetsialist
Rahu 15
736 1880
Maie.Erin@raad.tartu.ee
VV:E 15-18; T 13-16; K 8-12; N 9-12;
TEGEVUSVALDKOND:Laste asendushooldus: eestkoste, perehoolduslepingud, asenduskoduteenus.
Juta Kukk
lastekaitse spetsialist
Rahu 15
736 1887
Juta.Kukk@raad.tartu.ee
VV:E 9-12 ja 15-18; T 13-16; K 8-12; N 9-12; R 9-12
TEGEVUSVALDKOND:Tammelinna laste probleemid
Merli Mendelman
lastekaitse spetsialist
Staadioni 52
736 1697
Merli.Mendelman@raad.tartu.ee
VV:E 9-12 ja 15-18; T 13-16; K 8-12; N 9-12; R 9-12
TEGEVUSVALDKOND:Ülejõe laste probleemid.
Maie Otsa
lastekaitse spetsialist
Rahu 15
7361 883
Maie.Otsa@raad.tartu.ee
VV:E 9-12 ja 15-18; T 13-16; K 8-12; N 9-12; R 9-12
TEGEVUSVALDKOND:Karlova laste probleemid
Lagle Aim
lastekaitse spetsialist
Kalda tee 4-2
746 1707
Lagle.Aim@raad.tartu.ee
VV:E 9-12 ja 15-18; T 13-16; K 8-12; N 9-12; R 9-12
TEGEVUSVALDKOND:Annelinna laste probleemid.
Eret Kallas
lastekaitse spetsialist
Vaksali 14
746 1700
Eret.Kallas@raad.tartu.ee
VV: E 15-18; T 13-16; K 8-12
TEGEVUSVALDKOND:Puuetega laste teenused
Kaili Kiissel
lastekaitse spetsialist
Vaksali 14
746 1713
Kaili.Kiissel@raad.tartu.ee
VV:E 9-12 ja 15-18; T 13-16; K 8-12; N 9-12; R 9-12
TEGEVUSVALDKOND:Tähtvere- Veeriku piirkonna laste probleemid
Kai Tsirk
lastekaitse spetsialist
Rahu 15
736 1880
Kai.Tsirk@raad.tartu.ee
VV:E 15-18; T 13-16; K 8-12; N 9-12;
TEGEVUSVALDKOND:Laste asendushooldus: eestkoste, perehoolduslepingud, asenduskoduteenus.
 
Sotsiaaltööteenistus

 Töötaja  Kontaktinfo  Lisainfo 
Inge Kool
juhataja-sotsiaaltöö peaspetsialist
Raekoja plats 3 I k ruum 110
736 1307
Inge.Kool@raad.tartu.ee
VV:E 15-18 ja K 8-12
TEGEVUSVALDKOND:Sotsiaaltööteenistuse juhtimine. Sotsiaalteenuste korraldamine toimetulekuraskustes tööealistele.
Marika Paris
peaspetsialist
Raekoja plats 3 ruum 104
736 1309;
5918 1125 (lühinumber 4309)
Marika.Paris@raad.tartu.ee
VV:E 15-18; K 8-12;
TEGEVUSVALDKOND:Tööealistele isikutele suunatud sotsiaaltoetuste määramise ja sotsiaalteenuste osutamise korraldamine
Jaana Seemen
sotsiaaltöötaja
Kalda tee 4-2
746 1706
Jaana.Seemen@raad.tartu.ee
VV:E 9-12 ja 15-18; T 13-16; K 8-12; N 9-12; R 9-12
TEGEVUSVALDKOND:Annelinna piirkonna elanike sotsiaalnõustamine, sotsiaaltoetuste ja sotsiaaleluaseme-teenuse taotluste menetlemine.
Triinu Tuvi
sotsiaaltöötaja
Kaunase pst 23
746 1705
Triinu.Tuvi@raad.tartu.ee
VV:E 9-12 ja 15-18; T 13-16; K 8-12; N 9-12; R 9-12
TEGEVUSVALDKOND:Nõlvaku piirkonna elanike sotsiaalnõustamine, sotsiaaltoetuste ja sotsiaaleluasemeteenuse taotluste menetlemine.
Maire Adamberg
sotsiaaltöötaja
Rahu 15
736 1298
Maire.Adamberg@raad.tartu.ee
VV:E 9-12 ja 15-18; T 13-16; K 8-12; N 9-12; R 9-12
TEGEVUSVALDKOND:Karlova-Tamme piirkonna elanike sotsiaalnõustamine, sotsiaaltoetuste ja sotsiaaleluasemeteenuse taotluste menetlemine.
Maire Linnas
sotsiaaltöötaja
Staadioni 52
736 1683
Maire.Linnas@raad.tartu.ee
VV:E 9-12 ja 15-18; T 13-16; K 8-12; N 9-12; R 9-12
TEGEVUSVALDKOND:Ülejõe piirkonna elanike sotsiaalnõustamine, sotsiaaltoetuste ja sotsiaaleluasemeteenuse taotluste menetlemine.
Kairit Martis
sotsiaaltöötaja
Staadioni 52
736 1677
Kairit.Martis@raad.tartu.ee
VV:E 9-12 ja 15-18; T 13-16; K 8-12; N 9-12; R 9-12
TEGEVUSVALDKOND:Ülejõe piirkonna elanike sotsiaalnõustamine, sotsiaaltoetuste ja sotsiaaleluasemeteenuse taotluste menetlemine.
Reelika Hõbejärv
sotsiaaltöötaja
Rahu 15
736 1886
Reelika.Hobejarv@raad.tartu.ee
VV:E 9-12 ja 15-18; T 13-16; K 8-12; N 9-12; R 13-16
TEGEVUSVALDKOND:Karlova-Tamme piirkonna elanike sotsiaalnõustamine, sotsiaaltoetuste ja sotsiaaleluasemeteenuse taotluste menetlemine.
Merike Suurmets
sotsiaaltöötaja
Kalda tee 4-2
746 1706
Merike.Suurmets@raad.tartu.ee
VV:E 9-12 ja 15-18; T 13-16; K 8-12; N 9-12; R 9-12
TEGEVUSVALDKOND:Annelinna piirkonna elanike sotsiaalnõustamine, sotsiaaltoetuste ja sotsiaaleluaseme-teenuse taotluste menetlemine.
Maarja Michelson
sotsiaaltöötaja
Vaksali 14
7461 702
Maarja.Michelson@raad.tartu.ee
VV:E 9-12 ja 15-18; T 13-16; K 8-12; N 9-12; R 9-12
TEGEVUSVALDKOND:Tähtvere-Veeriku piirkonna elanike sotsiaalnõustamine, sotsiaaltoetuste ja sotsiaaleluasemeteenuse taotluste menetlemine.
Reelika Grünberg
sotsiaaltöötaja
Rahu 15
736 1884
Reelika.Grunberg@raad.tartu.ee
VV:E 9-12 ja 15-18; T 13-16; K 8-12; N 9-12; R 9-12
TEGEVUSVALDKOND:Karlova-Tamme piirkonna elanike sotsiaalnõustamine, sotsiaaltoetuste ja sotsiaaleluasemeteenuse taotluste menetlemine.
Karin Aru
sotsiaaltöötaja
Vaksali 14
746 1701
Karin.Aru@raad.tartu.ee
VV:E 9-12 ja 15-18; T 13-16; K 8-12; N 9-12; R 9-12
TEGEVUSVALDKOND:Karlova-Tamme piirkonna elanike sotsiaalnõustamine, sotsiaaltoetuste ja sotsiaaleluasemeteenuse taotluste menetlemine.
Alesja Belogub
sotsiaaltöötaja
Kaunase pst 23
746 1705
alesja.belogub@raad.tartu.ee
VV:E 9-12 ja 15-18; T 13-16; K 8-12; N 9-12; R 9-12
TEGEVUSVALDKOND:Nõlvaku piirkonna elanike sotsiaalnõustamine, sotsiaaltoetuste ja sotsiaaleluasemeteenuse taotluste menetlemine
Ilona Tatar-Tamm
sotsiaaltöötaja
Vaksali 14
746 1701
Ilona.Tatar@raad.tartu.ee
VV:E 9-12 ja 15-18; T 13-16; K 8-12; N 9-12; R 9-12
TEGEVUSVALDKOND:Tähtvere-Veeriku piirkonna elanike sotsiaalnõustamine, sotsiaaltoetuste ja sotsiaaleluasemeteenuse taotluste menetlemine.