In English  Suomeksi  Auf Deutsch  По-русски  
Esileht » Haridus ja teadus


Üldinfo

Kultuur

Tervishoid

Sotsiaalabi

Haridus ja teadus


Äri

Kohalik võim

Turism


KülalisteraamatLisa oma sissekanne

13/04/16 12:55
Danny

Onkos Tartossa minkäverran nahkatuotteita myynnissä ja missäpäin?

polarkauppa tms vastaavia
13/04/16 12:54
Danny

Onkos Tartossa minkäverran nahkatuotteita myynnissä ja missäpäin?

http://polarkauppa.fi/ tms vastaavia
28/03/16 13:28
Marii Tomson

Tere, Lembit!

Saatsime Teie kiidusõnad SA Tähtvere Puhkepargi juhatajale edasi.

Lugupidamisega
Marii Tomson
Tartu linnavalitsuse avalike suhete osakonna infospetsialist
20/03/16 06:13
Lembit Õunapuu

Soovin, et avalikult tunnustataks Tähtvere spordipargi suusaradade meistrit-traktoristi, kes kes iga päev (juba varahommikuks) valmistab suusarajad ette. Suusaradade kvaliteet on suurepärane.
10/02/16 10:45
Marii Tomson

Tere!

Soovitan ühendust võtta linnamajanduse osakonnast haljastus- ja puhastusteenistuse juhatajaga, kontakt eda.poldma@raad.tartu.ee

Lugupidamisega
Marii Tomson
Tartu linnavalitsuse avalike suhete osakonna infospetsialist
08/02/16 23:03
vabas õhus trenn

Kuulsin kusagilt, et Uus Ihastesse on linnal plaanis spordiväljaku ehituseks leida rahastus 35000 eur. Kui nii, siis sooviksin selle projekti juures kaasa rääkida. Keegi teab kelle kus saab arvamust avaldada või millisele ametnikule oma mõtetest kirjutada?
Käin sealkandis nädalas 4 korda trenni tegemas. Koht kus on hea treenida on Wiiralti ja Starkopfi tänava ristumiskoht. Sest seal on tuulevaikus, palju agregaate on juba olemas, maapind ei ole pehme. Puudu oleks lõuatõmbamiskang ja võib olla veel veel midagi. Veel võiks valgustus olla ning koerteomanikele kilekotid ja prügikastid.
Kindlasti ei soovita ma rohkem raha investeerida staadionile, mis asub natuke linna poole minna. Kuna seal on lõkkeplats ja joomaseltskonnad on juba algust teinud spordiinventaride lõkkesse lõikamisega, seal pole tuulevarju ja maapind on pehme ja libe praeguste ilmadega eriti.
04/12/15 23:32
Fadir

Neighbours are dangerous
21/11/15 13:12
Signe

19. Novemril sõitsin nr 7 bussiga kell 19.35 Maarjamõisa peatusest koju,hakkasin Hansakeskuse peatuses väljuma aga buss tegi järsu pidurduse ja ma kukkusin, sealjuures vigastasin selga, vasakpoolset kätt ja külge.Tänu kukkumisele on minu külg sinine ja valus, käsi on ka paistes.
27/10/15 15:14
Marii Tomson

Tere, Monika!

Väga tore, kui meeldib. Ütlen tänusõnad linnamajanduse osakonnale edasi.
25/10/15 14:58
Monika

Tänan südamest kõiki inimesi, kes osalesid Vanemuise pargi korrastamises!
Nii ilus nüüd silmale vaadata ja seal jalutada on nüüd hoopis teine asi. Tiigis oli ka palju parte, eks puhas vesi meeldib neile ka :)
21/10/15 15:11
Marii Tomson

Tere!

Tegemist oli suurema kilbirikkega, tänaseks valgustid taas põlevad.
17/10/15 20:09
inimene

Kalmistu ja Lubja tänavad on pimedad.Kas tänavavalgustusega on probleeme?
15/06/15 12:33
Marii Tomson

Lugupeetud Peeter Saari

Aitäh tähelepaneku eest. Edastasime Teie ettepaneku linnamajanduse osakonnale.
12/06/15 11:32
Peeter Saari, linna aukodanik

Kui Emajõe põhjakalda promenaadile Võidu silla ja Turu jalakäijate silla vahel ehitati ilusad vaateplatvormid, siis varsti kiskusid "geoloogid" maha vaskplekist katted platvormide külgedelt.
Aastate möödudes on aga näha, et ilmastiku meelevalda jäänud küljelauad vajaksid kaitseks Pinotexiga vms töötlemist, enne kui on hilja.

Teen ettepaneku see töö -- mis ei tohiks võtta rohkem aega kui ühe mehe pool päeva -- veel enne suurt suve ära teha.
26/05/15 16:54
Marii Tomson

Vanemuise pargi tiik on plaanis puhastada jäätmetest ja veetaimestikust juunikuu jooksul. Praegu korraldatakse hanget töövõtja leidmiseks.
20/05/15 10:57
Monika

Tere!

Perekonnaseisu ameti hoone kõrval olev puhkepark on väga ilus koht puhkamiseks ja jalutamiseks, kuid miks mitte ka tiik ära puhastada? Rikub kogu vaate ära, kui tiik täis inimeste loobitud sodi ja õitsevaid taimi.
14/05/15 18:43
Hoo

Tere,

Tartu Taskukeskuse valvur koerad on pissipead; Vale mees läks ärä; just see kes kutsus nad kohale. Kasutavad mitte räägimist aga meeldib olla kuningad. Oleks suhtlemisoskusi vaja . Lihas on meie tee!
21/04/15 15:41
Marii Tomson

Tere!
Saatsime Teie küsimuse asutus Kalmistu juhatajale, kes vastas nii:
Rahumäe kalmistu WC on tõepoolest juba oma olemuselt ajast ja arust. Just sellepärast panimegi 2016. a investeeringusoovidesse kirja Rahumäe kalmistu majandushoone rajamise koos külastajate WC-dega.
Loodetavasti saame sellele ka järgmise aasta eelarvest katte.
Seni on plaanis tellida Rahumäele lisaks ka välikäimla. Paraku invavajadustega inimestele see esialgu leevendust ei too.
Rahumäe kalmistu töötajaid on meil kahjuks vaid kaks inimest, seega ei ole hetkel võimalik tagada WC pidevat hooldust nädalavahetustel.
12/04/15 14:24
Maire Katte

Sain kultuurishoki osaliseks kui külastasin Rahumäe kalmistu käimlat : neljakandiline auk betoonpõrandas ja põrand ujus uriinist.Olen liikumispuudega vanem inimene,kasutan käimiseks kahte küünarkarku või rulaatorit.Minu küsimus oleks järgmine:"Kuidas saavad selles eelajaloolises käimlas oma asju ajada minusugused või ratastooli kasutajad?Või ehk pole liikumispuudega inimesed kalmistule oodatud?"
13/01/15 14:52
Üllar Kaljuste

Täname Sirli`t positiivse tagasiside eest! Edastame Teie tähelepaneku (e. sõitjate ootused) kõikide bussijuhtideni.

Tervitades
Üllar Kaljuste
AS SEBE
08/01/15 08:58
Sirli

Tere!
Sooviksin kiita tänast (08.01.15) number 11 bussijuhti, mis väljus 7:41 Ropkamõisa bussipeatusest. Bussijuht ütles igale reisijale "Tere hommikust!" ja "Head päeva!". Ta oli viisakas ja sõbralik ja just meie, kui kliendid, seda ootamegi. Kahe aasta jooksul, mil ma olen pidevalt ühistrantsporti kasutanud, oli see esimene bussijuht, kes käitus nii viisakalt! Suur kiitus ja kummardus Tema ees!
10/12/14 13:54
Marii Tomson

Aitäh! Andsime kiituse korraldajale edasi.
24/11/14 09:11
Tiiu Parts

Tahan kiita ideed - tuua jõuluajal raeplatsile puuskulptuurid.Ehk pääseme niiviisi ka lodjast, mis võiks jääda ikka jõele, tuledes ja miks mitte külalistele avatuna. Jõulud on ju ilus ja vana püha,kaasaegsed eksperimendid (möödunud aastal vineeritükid)võiksid jääda kuhugi mujale rahvale vaadata.
Jõudu!
13/11/14 16:49
Lilian Lukka

Aitäh kiituse eest, edastasime selle asjaosalisele. Kindlasti mõtleme ka rohkem oma töötajate tunnustamisele.

Tervitades
Lilian Lukka
Tartu Linnavalitsuse avalike suhete osakonna teabeteenistsue juhataja
04/11/14 11:05
Mati Rebane

Kuna ei leidnud kodulehelt sobivamat kohta kuhu kirjutada siis teen seda siin.

Minu siiras soov on tänada ja kiita Teie tublit ning tõeliselt abivalmit töötajat Linnaplaneerimise ja maakorralduse osakonnast, Marju Kiislat. Just selline peakski olema iga ametnik, kes kuulab sind ära ja püüab mõista ning aidata ega vaata ülevalt toolilt alla kurja pilguga mõeldes, no miks sa siia tulid mind tüütama.
Selliseid toredaid, rõõmsameelseid ja abivalmis ametnikke peaks kuidagi tunnustama (premeerima), et ükskord ometi suhtumine muutuks! Kindlasti ei ole võimalik olla kõigile ja alati ühtmoodi meeltmööda kuid olen kindel,et just sõbralikus õhkkonnas leiavad mistahes probleemid parima lahenduse!
Tartu Linn teeb juba hulk aastaid koostööd ettevõttega "Hea teenindus", pange pead kokku ja mõelge kuidas toredaid ning tublisid ametnikke rohkem esile tuua!