img

Personal

Meie töötajad on praktilise kogemuse, kõrge professionaalsuse ja pikaajalise nõustamiskogemusega, kes on spetsialiseerunud vastavalt töökogemusele.

 

  Jan Lätt
  Juhataja
  e-mail: jan.latt@tartu.bas.ee ; tel: 7 428 402

  Tegevusvaldkonnad:
  - Ettevõtete nõustamine (alustavad ettevõtted, startup ettevõtted, tegutsevad ettevõtted)
  - Investorsuhted
  - Tartu linna ja Tartumaa maakondlikud arendusprojektid
  Jani kohta loe siit

                        
 
  Tiiu Toots
  Ettevõtluse vanemkonsultant
  E-Mail: tiiu.toots@tartu.bas.ee; tel: 7 428 402

  Tegevusvaldkonnad:
  - Alustavate ja tegutsevate ettevõtjate nõustamine
  - PRIA projektide nõustamine  

  Tiiu kohta loe siit.

 

  Kady Hinn
  Ettevõtluse konsultant
  e-mail: kady.hinn@tartu.bas.ee ; tel: 7 428 402

  Tegevusvaldkonnad:
  - Alustavate ja tegutsevate ettevõtjate nõustamine
  
  Kady kohta loe siit.

  
 

  Asso Uibo 
  Investorkonsultant
  E-mail: asso.uibo@eas.ee ; tel: 7 428 402
 
  Tegevusvaldkonnad:
  - Investorteenindus
  - Maakondlike arenguprojektide ettevalmistamine ja juhtimine
 
   Asso kohta loe siit.   

 

  Janeli Virnas 
  Projektijuht - noorte ettevõtlus ja ettevõtlikkus
  E-mail: janeli.virnas@tartu.bas.ee ; tel: 7 428 402

  Tegevusvaldkonnad:
  - Noorte ettevõtlikkusvaldkonna maakondlik arendustöö
  - Noorte ettevõtlikkusvaldkonna projektide nõustamine, ettevalmistamine ja juhtimine
  Janeli kohta loe siit.

 

 

  Kadri Pau
  MTÜ konsultant
  E-mail: kadri.pau@tartu.bas.ee; tel: 7 428 491; üldtelefon 7428 402

  Tegevusvaldkonnad:
  - Alustavate ja tegutsevate MTÜ nõustamine;
  - Koolituskursuste ja infopäevade organiseerimine.

  Kadri kohta loe siit.    

 


   
   Karl Viiol
   Investorkonsultant
   E-mail: karl.viiol@tartu.bas.ee ; tel: 7 428 402

   Tegevusvaldkonnad:
   -Investorteenindus Tartumaal
   -Tööturul osalemist toetavate hoolekandeteenuste
    projektide konsultant





Elo Spoolstra (Mets)
Tartumaa tööhõivekavade koordinaator, projektijuht
E-mail: elo.mets@tartu.bas.ee; tel 7 428 402

Tegevusvaldkonnad:
- Ettevõtjate võrgustumine
- Töötubade, seminaride, konverentside korraldamine 
- Õppe- ja kontaktreiside korraldamine


Merle Mäesaar
Konsultant-juhatuse assistent
E-mail: merle.maesaar@tartu.bas.ee ; tel: 7 428 402

Tegevusvaldkonnad:
- Ettevõtlusalane infonõustamine
- Ettevõttesisese raamatupidamise korraldamine
- Kliendiandmebaasi haldamine
- Tugiteenused koolituste, infopäevade ja arendusprojektide läbiviimisel


Maili Vinn
Vanemkonsultant (lapsehoolduspuhkusel)