img

Puidurafineerimistehase eestvedaja Aadu Polli järgmises Lõuna-Eesti ja Tartumaa ettevõtjate klubis

September 12, 2017

Seekord tuleb rääkima Aadu Polli, Est-For Invest OÜ juhatuse liige, üks eestvedajaid Euroopa moodsaima puidurafineerimistehase rajamisel Emajõe äärde. Projekti õnnestumise korral on tegemist läbi aegade suurima tööstusinvesteeringuga Eestis, tehase tootmismaht oleks kuni 700 000 tonni tselluloosi või muid tooteid aastas. Tselluloositurg kasvab maailmas kiiresti, sh eelkõige papi ja kartongi maht seosese – kaubandusega ja postipakkide saatmisega üle maailma. Teine oluline väljund tselluloositurul on tekstiilitööstus.

Ideede Teisipäev on valdkondade ülene kohtumisõhtu juhtidele ja spetsialistidele, et jagada omavahel ideid, parimaid kogemusi, töövõtteid ning arutada Eesti ja maailma tööstuse ning majanduse arengute hetkeolukorra ja suundumuste üle. Iga kokkusaamine algab sütitava sõnavõtuga, kus ettevõtjad, ühiskonnategelased, erialaspetsialistid avavad ukse oma maailma. Nad räägivad oma õnnestumistest ja ebaõnnestumistest, suurematest ja väiksematest väljakutsetest. Sellele järgneb meeldivas õhkkonnas arutelu ja mõtete vahetus, nautides häid suupisteid ja joogipoolist.

Üritus on tasuta, aga vajalik on eelnev registreerimine https://goo.gl/forms/CecQHRCeEZZ7YQCA2

PS. Märgi oma kalendrisse ka järgmised “Ideede Teisipäeva” toimumise kuupäevad: 7.november, 9. jaanuar 2018, 6. veebruar 2018, 6. märts 2018 ja 3. aprill 2018.

Seminari toetab A. Le Coq ja seda rahastatakse Euroopa Regionaalarengu Fondist prioriteetse suuna 5 „Väikese ja keskmise suurusega ettevõtete ja piirkondliku ettevõtluse arendamine“ meetme „Piirkondade konkurentsivõime tugevdamine“ tegevuse 5.4.2. „Piirkondlikud algatused tööhõive ja ettevõtlikkuse edendamiseks“ raames.Tagasi