img

Uudised

"Ideede Teisipäev", ettevõtete juhtide ja spetsialistide kohtumisõhtu alustab uut hooaega juba 5.septembril

August 24, 2017

Tartu Ärinõuandla koostöös Tartu Teaduspargiga jätkab uue hooga ürituste sarja “Ideede Teisipäev”, mida tuleval hooajal on plaanis läbi viia iga kuu esimesel teisipäeval. Tegemist on valdkondade ülese kohtumisõhtuga juhtidele ja spetsialistidele, et jagada omavahel ideid, parimaid kogemusi, töövõtteid ning arutada Eesti ja maailma tööstuse ning majanduse arengute hetkeolukorra ja suundumuste üle.

Loe edasi »

Lõuna-Eesti Toidukonverents kõikidele väikestele ja suurematele toidutootjatele, -pakkujatele

August 17, 2017

Hea toiduasjaline - kas Sa tead, et september on kuulutatud Eesti Toidu kuuks ? Kas tead, et Sinu jaoks toimub sel puhul lausa 2 väga olulist sündmust ? Esimene neist, 8. septembril, LÕUNA-EESTI TOIDUKONVERENTS ja teine 30. septembril - EESTI TOIDU PIDU. Mõlemad toimuvad Tartus, Lõunakeskuses, ja on ellu kutsutud Lõuna-Eesti toiduvõrgustike ja Tartu Ärinõuandla koostöös.

Loe edasi »

Kutsume osalema Tartumaa mentorklubisse

August 09, 2017

Tartu Ärinõuandla kutsub alustavaid ettevõtjaid kandideerima sügisel algavasse Tartumaa mentorklubisse. Tartumaa mentorklubisse on oodatud kuni 3 aastased ambitsioonikad noored ettevõtjad.

Loe edasi »

Tartu Ärinõuandla kuulutab välja hanke veebi arendamiseks

Juuni 27, 2017

Kutsume Teid esitama pakkumust Tartu Ärinõuandla veebi ja disaini arendamiseks. Teenus soetatakse projekti „Maakonna ettevõtluskeskkonna arendus, turundus ja otseinvesteeringute juhtimine“ raames ning seda rahastatakse Euroopa Regionaalarengu programmi ja Tartumaa Omavalitsusliidu poolt.

Loe edasi »

Tule saa osa - LABORIST VÄLJA! ja IDEEDE TEISPÄEVA hooaja lõpuüritus!

Mai 02, 2017

30. mail toimub info- ja kontaktpäev ettevõtjatele, kus oma ala spetsialistid ülikoolidest ning nendega koostööd teinud ettevõtjad jagavad oma kogemusi. See on hea võimalus saada teada, mida pakuvad ettevõtjatele ülikoolid. Paralleelselt ettekannetega on kohapeal võimalus tutvuda teadlaste pakutavate võimalustega LABORIST VÄLJA alal ning, esitada lahendamiseks konkreetseid arendustöid ja ettevõtte korraldust puudutavaid küsimusi.

Loe edasi »

Seminar "Lõuna-Eesti tööstusettevõtted Lõuna-Saksamaale"

Märts 22, 2017

Lõuna-Eesti tööstusettevõtted on oodatud Lõuna-Saksamaa sihtturuseminarile, mille eesmärk on anda osalejatele ülevaade Lõuna-Saksamaa regioonist.Seminar on mõeldud nii neile ettevõtetele, kes alles planeerivad siseneda Lõuna-Saksamaa turule, kui ka neile, kes juba seal tegutsevad ning soovivad oma tegevust laiendada.

Loe edasi »

Täiendkoolitus tootmisinseneridele, tootmisspetsialistidele

Veebruar 21, 2017

Tartu Ärinõuandla, Eesti Maaülikooli Tehnikainstituut ja Protolab OÜ korraldavad praktilise tootmisteemalise koolituse Tartumaa metalli- ja elektroonikaettevõtete esindajatele, eelkõige inseneridele ja tootmisjuhtidele. Koolitus toimub kahe 2-päevase moodulina, millele lisandub 1-päevane moodul maikuus ettevõtete külastuste ja aruteluga. Koolituse läbinud saavad tunnistuse. Koolituse töökeel on inglise keel.

Loe edasi »