Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image
15°

Aineühendused

Tartu on tuntud kui hariduse linn. Õppetöö kõrge kvaliteedi tagab õppijakeskne võrgustikupõhine haridussüsteem. Tartu põhikoolid on elukohajärgsed koolid, kus õpilastele võimaldatakse võrdväärselt head haridust koolipere, lapsevanemate ja kooli ümbritseva kogukonna koostöös. Tartu gümnaasiumid, kutsekoolid ja kõrgkoolid pakuvad õpilaste huve arvestavat kvaliteetset haridust nii Tartust kui väljastpoolt Tartut pärit õpilastele.

Tartu linna aineühendused õppeaastal 2016-2017

Tartu linna üldhariduskoolide õpetajatele

Nr

Aineühendus

E-posti list

Aineühenduse juhataja(d)

Kontakt (kool, e-post, telefon)

1

ajalugu ja ühiskonnaõpetus

ajalugu@koolid.tartu.ee

Ilje Piir

Tartu Herbert Masingu Kool
ilje@masing.tartu.ee

2

bioloogia ja loodusõpetus

bioloogia@koolid.tartu.ee

Saima Kaarna

Hugo Treffneri Gümnaasium
Saima.Kaarna@htg.tartu.ee

3

emakeel ja kirjandus

emakeel@koolid.tartu.ee

Lea Sokman

 

Pille Pärlin

Tartu Hansa Kool
lsokman@kmg.tartu.ee
 

Tartu Mart Reiniku Kool
pille.parlin@reiniku.edu.ee

4

füüsika

fyysika@koolid.tartu.ee

Sirle Morozova

Tartu Mart Reiniku Kool
sirle.morozova@reiniku.edu.ee

5

geograafia

geograafia@koolid.tartu.ee

Ülle Seevri

Hugo Treffneri Gümnaasium
ylle@htg.tartu.ee

6

inglise keel

inglisekeel@koolid.tartu.ee

Merit Harju

Tartu Karlova Kool
meritharjule@gmail.com

7

keemia

keemia@koolid.tartu.ee

Helle Sorge

Miina Härma Gümnaasium
helle@mhg.tartu.ee

8

kehaline kasvatus

kehaline@koolid.tartu.ee

Aili-Sirje Nugin

MTÜ Tartu Kehalise Kasvatuse Liit
aili@tdk.ee

9

klassiõpetajad

algopetus@koolid.tartu.ee

Moonika Sarapuu
 

Katrin Reino

Tartu Variku Kool
moonika.sarapuu@variku.tartu.ee
 

Tartu Variku Kool
katrin.reino@variku.tartu.ee

10

kunst

kunst@koolid.tartu.ee

Tiina Meos-Sillaots

Tartu Variku Kool
tiina.meossillaots@variku.tartu.ee

11

käsitöö

oskus@koolid.tartu.ee

Reet Tallo

Tartu Veeriku Kool
rtallo@veeriku.tartu.ee

12

matemaatika

matemaatika@koolid.tartu.ee

Kerli Orav-Puurand

Hugo Treffneri Gümnaasium
kerli.orav-puurand@htg.tartu.ee

13

muusika

muusika@koolid.tartu.ee

Anu-Mai Lillo

Tartu Katoliku Hariduskeskus
lilloanumai@gmail.com

14

saksa keel

saksakeel@koolid.tartu.ee

Eve Ploomipuu

Tartu Hansa Kool
eveploomipuu@hotmail.com

15

töö- ja tehnoloogia

oskus@koolid.tartu.ee

Tiiu Laid

Tartu Raatuse Kool
Tiiu.laid@raatuse.tartu.ee

16

vene keel

venekeel@koolid.tartu.ee

Jelena Ussar

Tartu Kesklinna Kool
jelena.ussar@gmail.com

17

vene keel (emakeelena)

venekeelv@koolid.tartu.ee

Ljudmila Burlova

Tartu Aleksander Puškini Kool
ljudmila_burlova@apkool.ee

Tartu linna lasteaedade õpetajatele

Nr

Aineühendus

E-posti list

Aineühenduse juhataja(d)

Kontakt (kool, e-post, telefon)

1

juhatajate asetäitjad õppe- ja kasvatustöö alal

lasteaed@haridus.tartu.ee

Evelin Langus

Tartu Lasteaed Poku
evelin.langus@post.raad.tartu.ee

2

lasteaiaõpetajad

alusharidus@koolid.tartu.ee

Karin Kägo

Tartu Lasteaed Hellik
karin.kago@gmail.com

3

liikumisõpetajad

alusharidus@koolid.tartu.ee

Tiina Kivisalu

Tartu Lasteaed Helika
tiina.kivisalu@post.raad.tartu.ee

4

logopeedid ja eripedagoogid

la-logopeedid@haridus.tartu.ee

Ülle Kuusik

Hariduse Tugiteenuste Keskus
ylle.kuusik@tugiteenused.tartu.ee

5

muusika

la-muusikud@haridus.tartu.ee

Reet Rohtla

Tartu Lasteaed Sass
reet.rohtla@mail.com

6

medtöötajad

lasteaed@haridus.tartu.ee

Kertu Kasemägi

Tartu Lasteaed Meelespea
kertukasemägi@gmail.com

Tugispetsialistidele

Nr Aineühendus E-posti list Aineühenduse juhataja(d) Kontakt (kool, e-post, telefon)

1

eripedagoogid

logopeed@koolid.tartu.ee

Keiti Kungla

Hariduse Tugiteenuste Keskus
keiti.kungla@tugiteenused.tartu.ee

2

huvijuhid

huvijuht@koolid.tartu.ee

Helena Stamberg

Tartu Hansa Kool
helena@hansa.tartu.ee

3

karjääri-koordinaatorid

meistriklass@koolid.tartu.ee

Merit Luik

Tamme Gümnaasium
merit.luik@tammegymnaasium.ee

4

koolipsühholoogid

psühholoog@hoolid.tartu.ee

Ly Erg

Hariduse Tugiteenuste Keskus
ly.erg@tugiteenused.tartu.ee

5

HEV-koordinaator

sirje.uibo@tugiteenused.tartu.ee

Sirje Uibo

Hariduse Tugiteenuste Keskus
sirje.uibo@tugiteenused.tartu.ee

6

raamatukoguhoidjad

raamatukoguhoidjad@koolid.tartu.ee

Helgi Rootslane

Miina Härma Gümnaasium
helgi@mhg.tartu.ee

7

sotsiaalpedagoogid

sotsped@koolid.tartu.ee

Kai Alakivi

Hariduse Tugiteenuste Keskus
kai.alakivi@tugiteenused.tartu.ee

Viimati muudetud 12.10.2016