Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image
11°

Osakonna tutvustus

Osakonna haldusalaks on linna tehnilise infrastruktuuri ja keskkonnakaitse korraldamine. Osakonna haldusalas tegutseb Tartu linna asutus Kalmistu.

Linnamajanduse osakond
Raekoja plats 3, 51003 Tartu
736 1270
 

LMO_haljastus_tunnuspilt.jpg
Haljastus- ja puhastusteenistus

Teenistuse ülesandeks on tegeleda haljastute ja mänguväljakute rajamise ja hooldusega, inventari paigaldamisega haljastutele ja supluskohtadesse, raielubade väljastamisega, teede, bussiootepaviljonide, pinkide, prügiurnide hooldusega, hulkuvate loomadega seotud probleemidega, sulgemis- ja kaevelubade väljastamisega jmt.

Vaata lähemalt
LMO_keskkond_tunnuspilt.jpg
Keskkonnateenistus

Teenistuse ülesandeks on tegeleda keskkonnateadlikkuse edendamise, jäätmekäitluse korraldamise, jäätmekava ja ühisveevärgi ja –kanalisatsiooni arengukava koostamise, keskkonnamõju hindamise, keskkonnauuringute tegemisega jmt.

Vaata lähemalt
LMO_liiklus_tunnuspilt.jpg
Liikluskorraldusteenistus

Teenistuse ülesandeks on tegeleda linna ühistranspordi, liikluskorralduse ja parkimisküsimuste korraldamisega, korraldada liiklusuuringuid ja taksoteenust, väljastada teede ja tänavate sulgemislubasid jmt.

Vaata lähemalt
Ihastesild_JaakNilson.jpg
Teedeteenistus

Teenistuse ülesandeks on ülesandeks on tegeleda teede ja sildade ehitamise ja remondiga, jalgrattataristu rajamise, tänavavalgustuse ehitamise, kaevelubade väljastamise jm-ga.

Vaata lähemalt

Viimati muudetud 12.01.2017