Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image
19°

Sotsiaal- ja tervishoiuosakond

Osakonna ülesandeks on korraldada sotsiaalhoolekannet ja tervishoidu Tartu linnas.  Osakonna hallata on viis linna hoolekandeasutust: Tartu Laste Turvakodu, Tartu Hooldekodu, Päevakeskus Tähtvere, Päevakeskus Kalda ja Varjupaika.

Sotsiaal- ja tervishoiuosakond
Raekoja plats 3, 51003 Tartu
736 1300
 

Osakonna tutvustus
Toetused ja teenused
Piirkonnakeskused
Allasutused
Kontaktid
sao_eakad_tunnuspilt.jpg
hoolekandeteenistus

Teenistuse ülesanne on tagada toimetulekuraskustes eakatele ja puuetega tartlastele teiste linnaelanikega võrdsed võimalused ja senisest kõrgem elukvaliteet ning toetada puudega või kõrge abivajadusega pereliiget hooldavaid peresid.

Vaata lähemalt
sao_lastekaitseteenistus_tunnuspilt.jpg
Lastekaitseteenistus

Teenistus pakub peredele tuge laste kasvatamisel. Töö põhineb Eesti Vabariigi lastekaitseseadusel, perekonnaseadusel ja sotsiaalhoolekande seadusel.

Vaata lähemalt
sao_sotsiaaltooteenistus_tunnuspilt.jpg
Sotsiaaltööteenistus

Teenistus tegeleb toimetulekuraskustes tööealistega seotud sotsiaalhoolekandealase tegevusega, mis on suunatud põhiliselt abivajajatele minimaalse sissetuleku tagamisele ning nende iseseisva toimetuleku ja tööga hõivatuse toetamisele.

Vaata lähemalt
sao_tervishoid_tunnuspilt.jpg
Tervishoiuteenistus

Teenistus tegeleb elanike nõustamisega tervishoiu küsimustes, esmatasandi terviseteenuste koordineerimise ning tervise edendamisele suunatud tegevuse korraldamisega.

Vaata lähemalt

 

sai_arendusteenistus.jpg
Arendus- ja haldusteenistus

Teenistus tegeleb sotsiaalteenuste ja -toetuste kordade ettevalmistamise, sotsiaalhoolekandealaste projektide, sotsiaalhoolekandealaste arengudokumentide ja tegevuskavade koostamise, uuringute läbiviimise ning kodanike  ja hoolekandealuste õigusalase nõustamisega.

Vaata lähemalt

Viimati muudetud 30.01.2017

Viimati muudetud 05.02.2017

Sotsiaal- ja tervishoiuosakonna piirkonnakeskused

Piirkonnakeskus Aadress Kontakt   Piirkond

Ülejõe

Staadioni 52

tel 736 1683
tel 7361 350
tel 736 1677
tel 736 1697
tel 736 1696
tel 736 1225

sotsiaaltöö spetsialist
sotsiaaltöö spetsialist
sotsiaaltöö spetsialist
lastekaitse spetsialist
hoolekande spetsialist
hoolekande spetsialist

Raadi-Kruusamäe, Ülejõe kuni Raatuse paarisnumbritega 
majad (k.a).

Annelinna

Anne 44

tel 746 1706
tel 736 1128
tel 746 1705
tel 736 1117
tel 736 1684
tel 746 1704
tel 746 1707
tel 736 1271
tel 736 1888
tel 736 1291
tel 736 1430
tel 746 1467
tel 746 1466
tel 7361 335
tel 736 1314
tel 736 1310
tel 736 1313
tel 736 1197
tel 746 1016

sotsiaaltöö spetsialist
sotsiaaltöö spetsialist
sotsiaaltöö spetsialist
sotsiaaltöö spetsialist
sotsiaaltöö spetsialist (võlanõustaja)
lastekaitse spetsialist
lastekaitse spetsialist
lastekaitse spetsialist
lastekaitse spetsialist (last puudutavad vaidlused)
lastekaitse spetsialist (last puudutavad vaidlused)
lastekaitse spetsialist (last puudutavad vaidlused)
hoolekande spetsialist
hoolekande spetsialist
hoolekande spetsialist
eestkoste spetsialist
eestkoste spetsialist
eestkoste spetsialist
eestkoste spetsialist
Päevakeskus Kalda koduhooldusinspektor

Raatuse paaritute numbritega majad, Jaamamõisa, Annelinn ja Ihaste.

Karlova-Tamme

Rahu 15

tel 736 1298
tel 736 1884
tel 736 1886
tel 736 1882
tel 736 1885
tel 736 1881
tel 736 1887
tel 736 1883
tel 736 1880
tel 736 1889

sotsiaaltöö spetsialist
sotsiaaltöö spetsialist
sotsiaaltöö spetsialist
sotsiaaltöö spetsialist
hoolekande spetsialist
hoolekande spetsialist
lastekaitse spetsialist
lastekaitse spetsialist
lastekaitse spetsialist (asendushooldus)
Päevakeskus Kalda koduhooldusinspektor

Karlova, Ropka, Tammelinn, Variku, Ränilinn ja piirneb Riia tn paarisnumbritega majadega ja Emajõega.

Tähtvere-Veeriku

Vaksali 14

tel 746 1702
tel 746 1701
tel 746 1710
tel 746 1713
tel 746 1764
tel 746 1700
tel 746 1703

sotsiaaltöö spetsialist
sotsiaaltöö spetsialist
sotsiaaltöö spetsialist
lastekaitse spetsialist
hoolekande spetsialist
lastekaitse spetsialist (erivajadustega lapsed)
Päevakeskus Kalda koduhooldusinspektor

Kesklinn, Tähtvere, Supilinn, Veeriku. Piirneb Riia tn paaritute numbritega majadega ja Emajõega.

Piirkonnakeskuste vastuvõtuajad

  sotsiaaltöö
spetsialistid
lastekaitse
spetsialistid
hoolekande
spetsialistid
Päevakeskus Kalda
inspektorid
Esmaspäev 1518 15−18 15−18 15−17
Teisipäev 13−16 13−16      -      -
Kolmapäev  8−12  8−12  8−12  9−12
Neljapäev  9−12  9−12      -     -
Reede  9−12  9−12  9−12  9−12

Viimati muudetud 02.05.2017

Viimati muudetud 24.01.2017

Reet Härson - eelarve peaspetsialist

Osakonna eelarve koostamine, osakonna ja allasutuste eelarvete täitmise analüüsi ja finantseerimise korraldamine

736 1187

-

Raekoja plats 3 I k, ruum 108

-

Triinu Tuudelepp - sekretär

Osakonna dokumendiringluse korraldamine, dokumendiregistri pidamine

736 1300

-

Raekoja plats 3 I k ruum 101

-

Sotsiaaltööteenistus

Inge Kool - juhataja

Teenistuse töö juhtimine ja korraldamine. Sotsiaalteenuste korraldamine toimetulekuraskustes tööealistele.

736 1307

5866 7710

Raekoja plats 3 I k ruum 110

E 15-18 ja K 8-10

Marika Paris - peaspetsialist

Sotsiaaltoetuste määramise ja - teenuste osutamise korraldamine

736 1309

5918 1125

Raekoja plats 3, I k, ruum 104

E 15-18; K 8-12;

Reelika Hõbejärv - sotsiaaltöö spetsialist

Annelinna elanike sotsiaalnõustamine, sotsiaaltoetuste ja sotsiaaleluasemeteenuse taotluste menetlemine.

736 1117

5199 1696

Anne 44 ruum 1408

E 15-18; T 13-16; K 8-12; N 9-12; R 9-12

Andres Ojanurm - sotsiaaltöö spetsialist

Karlova-Tamme piirkonna elanike sotsiaalnõustamine, sotsiaaltoetuste ja sotsiaaleluasemeteenuse taotluste menetlemine.

736 1882

5308 0391

Rahu 15

E 15-18; T 13-16; K 8-12; N 9-12; R 9-12

Maarja Metsatsirk - sotsiaaltöö spetsialist

Tähtvere-Veeriku piirkonna elanike sotsiaalnõustamine, sotsiaaltoetuste ja sotsiaaleluasemeteenuse taotluste menetlemine.

746 1702

5308 2728

Vaksali 14

E 15-18; T 13-16; K 8-12; N 9-12; R 9-12

Maire Adamberg - sotsiaaltöö spetsialist

Karlova-Tamme piirkonna elanike sotsiaalnõustamine, sotsiaaltoetuste ja sotsiaaleluasemeteenuse taotluste menetlemine.

736 1298

5199 7373

Rahu 15

E 15-18; T 13-16; K 8-12; N 9-12; R 9-12

Jaana Seemen - sotsiaaltöö spetsialist

Karlova-Tamme piirkonna elanike sotsiaalnõustamine, sotsiaaltoetuste ja sotsiaaleluaseme-teenuse taotluste menetlemine.

736 1886

5306 2945

Rahu 15

E 15-18; T 13-16; K 8-12; N 9-12; R 9-12

Reelika Grünberg - sotsiaaltöö spetsialist

Annelinna elanike sotsiaalnõustamine, sotsiaaltoetuste ja sotsiaaleluasemeteenuse taotluste menetlemine.

746 1705

5309 6170

Anne 44 ruum 1408

E 15-18; T 13-16; K 8-12; N 9-12; R 9-12

Merike Suurmets - sotsiaaltöö spetsialist

Annelinna piirkonna elanike sotsiaalnõustamine, sotsiaaltoetuste ja sotsiaaleluaseme-teenuse taotluste menetlemine.

746 1706

5308 7714

Anne 44 ruum 1407

E 15-18; T 13-16; K 8-12; N 9-12; R 9-12

Jana Arumetsa - sotsiaaltöö spetsialist

Tähtvere-Veeriku piirkonna elanike sotsiaalnõustamine, sotsiaaltoetuste ja sotsiaaleluasemeteenuse taotluste menetlemine.

746 1701

5307 6883

Vaksali 14

E 15-18; T 13-16; K 8-12; N 9-12; R 9-12

Alesja Belogub - sotsiaaltöö spetsialist

Annelinna elanike sotsiaalnõustamine, sotsiaaltoetuste ja sotsiaaleluasemeteenuse taotluste menetlemine

736 1128

5191 9724

Anne 44 ruum 1407

E 15-18; T 13-16; K 8-12; N 9-12; R 9-12

Triinu Tuvi - sotsiaaltöö spetsialist

Ülejõe piirkonna elanike sotsiaalnõustamine, sotsiaaltoetuste ja sotsiaaleluasemeteenuse taotluste menetlemine.

736 1350

5309 7490

Staadioni 52

E 15-18; T 13-16; K 8-12; N 9-12; R 9-12

Kairit Martis - sotsiaaltöö spetsialist

Ülejõe piirkonna elanike sotsiaalnõustamine, sotsiaaltoetuste ja sotsiaaleluasemeteenuse taotluste menetlemine.

736 1677

5307 8159

Staadioni 52

E 15-18; T 13-16; K 8-12; N 9-12; R 9-12

Maire Linnas - sotsiaaltöö spetsialist

Ülejõe piirkonna elanike sotsiaalnõustamine, sotsiaaltoetuste ja sotsiaaleluasemeteenuse taotluste menetlemine.

736 1683

5191 0023

Staadioni 52

E 15-18; T 13-16; K 8-12; N 9-12; R 9-12

Karin Aru - sotsiaaltöö spetsialist

Karlova-Tamme piirkonna elanike sotsiaalnõustamine, sotsiaaltoetuste ja sotsiaaleluasemeteenuse taotluste menetlemine.

736 1884

5350 9322

Rahu 15

E 15-18; T 13-16; K 8-12; N 9-12; R 9-12

Jevgenia Moisevitš - sotsiaaltöö spetsialist

Tähtvere-Veeriku piirkonna elanike sotsiaalnõustamine, sotsiaaltoetuste ja sotsiaaleluasemeteenuse taotluste menetlemine.

746 1710

5305 8859

Vaksali 14

E 15-18; T 13-16; K 8-12; N 9-12; R 9-12

Annika Kraak - võlanõustaja

Võlgnevustega inimeste nõustamine ja abistamine

736 1684

512 8620

Anne 44, ruum 1403

E 15-18, K 8-12, R 9-12

Lastekaitseteenistus

Merle Liivak - juhataja

Teenistuse juhtimine. Sotsiaalteenuste korraldamine lastega peredele.

736 1319

5811 7611

Raekoja plats 3 I korrus ruum 102

E 15-18, K 8-10

Brit Peterson - peaspetsialist

Tartu linnas lastega peredele pakutavate lastekaitsevaldkonna teenuste osutamise korraldamine, hindamine ja järelevalve, teenuste hangete korraldamine

736 1304

507 6722

Vaksali 14; Raekoja plats 3, I k, ruum 104

E 15-18; K 8-12;

Mare Häidberg - lastekaitse spetsialist

Last puudutavate vaidluste lahendamine.

736 1291

5309 6279

Anne 44 ruum 1406

E 15-18; K 8-12

Maret Sildala - lastekaitse spetsialist

Last puudutavate vaidluste lahendamine

736 1888

505 4497

Anne 44 ruum 1406

E 15-18; K 8-12

Maie Otsa - lastekaitse spetsialist

Ülejõe laste probleemidega tegelemine

736 1697

514 0189

Staadioni 52

E 15-18; T 13-16; K 8-12; N 9-12; R 9-12

Maie Erin - lastekaitse spetsialist

Laste asendushooldusega seotud küsimuste (sh eestkoste, perehoolduslepingud, asenduskoduteenus) lahendamine

736 1880

5400 5388

Rahu 15

E 15-18; K 8-12

Lagle Aim - lastekaitse spetsialist

Annelinna laste probleemidega tegelemine

746 1707

510 1242

Anne 44 ruum1405

E 15-18; T 13-16; K 8-12; N 9-12; R 9-12

Merilin Morel - lastekaitse spetsialist

Laste asendushooldusega seotud küsimustega (eestkoste, perehoolduslepingud, asenduskoduteenus) tegelemine

736 1880

5400 4766

Rahu 15

E 15-18; K 8-12

Juta Kukk - lastekaitse spetsialist

Sotsiaalnõustamine. Tammelinna laste probleemidega tegelemine

736 1887

5304 9577

Rahu 15

E 15-18; T 13-16; K 8-12; N 9-12; R 9-12

Riina Sööt - lastekaitse spetsialist

Annelinna laste probleemidega tegelemine

746 1704

522 9784

Anne 44 ruum 1404

E 15-18; T 13-16; K 8-12; N 9-12; R 9-12

Ellen Hansen - lastekaitse spetsialist

Last puudutavate vaidluste lahendamine.

736 1430

5307 7606.

Anne 44 ruum 1410

E 15-18; K 8-12

Ave Sikk - lastekaitse spetsialist

Annelinna laste probleemidega tegelemine

736 1271

524 5061

Anne 44, ruum 1405

E 15-18; T 13-16; K 8-12; N 9-12; R 9-12

Liina Toom - lastekaitse spetsialist

Tegelemine Karlova laste probleemidega

736 1883

507 3664

Rahu 15, ruum 4

E 15-18; T 13-16; K 8-12; N 9-12; R 9-12

Laura Kivilo - lastekaitse spetsialist

Sotsiaalnõustamine. Tähtvere- Veeriku piirkonna laste probleemidega tegelemine

746 1713

5300 2526

Vaksali 14

E 15-18; T 13-16; K 8-12; N 9-12; R 9-12

Anu Aavik - lastekaitse spetsialist

Erivajadustega laste nõustamine ja teenused

746 1700

5308 0215

Vaksali 14

E 15-18; K 8-12

Tervishoiuteenistus

Piret Väljaots - juhataja

Esmatasandi tervishoiu (perearstiabi, statsionaarne õendushooldus, koduõendus, koolitervishoid) koordineerimine.

736 1321

5358 6559

Küüni 3 IV k, ruum 425

-

Riin Saaremõts - tervisespetsialist

Tervist edendava tegevuse koordineerimine, ettevalmistamine, läbiviimine, aruandluse ja kontrolli teostamine. Tervishoiustatistika kogumine.Tervishoiu ja terviseedenduse sihtotstarbeliste rahaliste vahendite eraldamise arvestuse, kontrolli ja aruandluse pidamine.

736 1322

5309 9138

Küüni 3 IV k, ruum 425

-

Ülle Prommik - tervisespetsialist

Tervist edendavate ürituste koordineerimine, ettevalmistamine, läbiviimine ning aruandluse ja kontrolli teostamine.

736 1323

5346 1143

Küüni 3 IV k, ruum 421

-

Arendus- ja haldusteenistus

Tiina Kruuse - juhataja, osakonna juhataja asetäitja

Arendus- ja haldusteenistuse töö juhtimine ja korraldamine.

736 1303

525 7680

Raekoja plats 3 I k ruum 101

E 15-18; K 8-10

Sävelin Siida - peaspetsialist

Osakonna arengudokumentide koostamise ja teenuste arendamise korraldamine, sotsiaalteenuste analüüsimine ja auditeerimine. Projektijuhi töö.

736 1308

-

Raekoja plats 3, I k ruum 107

-

Signe Leibak - jurist

Sotsiaalhoolekandega seotud juriidiliste küsimustega tegelemine.

736 1315

5333 3797

Raekoja plats 3, I k, ruum 109

-

Ülle Nuude - sotsiaalregistri spetsialist

Tartu linna sotsiaalregistri pidamine.

736 1311

-

Raekoja plats 3 I k ruum 106

-

Ilmi Umal - andmehaldur

Dokumendiregistri ja sotsiaalinfosüsteemi pidamine ja haldamine.

736 1232

-

Raekoja plats 3 I k ruum 106

-

Hoolekandeteenistus

Maarika Kurrikoff - juhataja

Teenistuse töö juhtimine ja korraldamine. Sotsiaalteenuste korraldamine puuetega inimestele ja eakatele. Puuetega inimeste hoolekanne ja eluruumide kohaldamise korraldamine

736 1305

523 6895

Raekoja plats 3 ruum 103

E 15-18; K 8-10

Raili Metsalu - peaspetsialist

Eakate inimeste hoolekande korraldamine.

736 1306

5300 0696

Raekoja plats 3 I k ruum 103

E 15-18, K 8-12

Jane Kask - eestkoste spetsialist

Eestkoste seadmine

736 1310

5886 1277

Anne 44 Ruum 1503

E 15-18; K 8-12, N 9-12

Signe Siinmaa - eestkoste spetsialist

Eestkoste seadmine.

736 1314

5885 9108

Anne 44 ruum 1504

E 15-18; K 8-12; N 9-12

Taive Pärnmäe - eestkoste spetsialist

Eestkoste seadmine

736 1313

5860 7794

Anne 44 ruum 1502

E 15-18, K 8-12, N 9-12

Liis Nigul - hoolekande spetsialist

Ülejõe piirkonna eakate ja puuetega inimeste hooldusvajaduse hindamine

736 1225

530 297 67

Staadioni 52

E 15-18; K 8-12; R 9-12

Tea Peitre - hoolekande spetsialist

Annelinna piirkonna eakate ja puuetega inimeste hooldusvajaduse hindamine

746 1466

5302 2606

Anne 44 ruum 1409

E 15-18, K 8-12, R 9-12

Helen Kaljuvee-Sepp - hoolekande spetsialist

Annelinna piirkonna eakate ja puuetega inimeste hooldusvajaduse hindamine.

736 1335

5305 4516

Anne 44, ruum 1409

E 15-18; K 8-12, R 9-12

Airika Põldkivi - hoolekande spetsialist

Ülejõe piirkonna eakate ja puuetega inimeste hooldusvajaduse hindamine

736 1696

5302 4474

Staadioni 52

E 15-18; K 8-12; R 9-12

Katrin Päll - hoolekande spetsialist

Karlova-Tamme piirkonna eakate ja puuetega inimeste hooldusvajaduse hindamine.

736 1881

5304 5056

Rahu 15

E 15-18; K 8-12, R 9-12

Aigi Puusepp - hoolekande spetsialist

Tähtvere-Veeriku piirkonna eakate ja puuetega inimeste hooldusvajaduse hindamine

746 1764

53050364

Vaksali 14

E 15-18; K 8-12; R 9-12

Marju Tarkus - hoolekande spetsialist

Karlova-Tamme piirkonna eakate ja puuetega inimeste hooldusvajaduse hindamine

736 1885

5258 145

Rahu 15

E 15-18; K 8-12; R 9-12

Mergan Sirk - eestkoste spetsialist

Eestkoste seadmine

736 1197

513 5466

Anne 44

E 15-18; K-8-12; N 9-12

Kerttu Tammeri - hoolekande spetsialist

Vaksali piirkonna eakate ja puuetega inimeste hooldusvajaduse hindamine

746 1764

5302 5131

Rahu 15

E 15-18; K 8-12; R 9-12