Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image

Tartu Linnavalitsus

Tartu Linnavolikogu ja linnavalitsuse infokeskus
Raekoda, 51003 Tartu
736 1101
 

Linnajuhid
Tööjaotus
Komisjonid
Kontaktid

0123_linnavalitsus_Urmas.jpg

linnapea Urmas Klaas

Linnapea peamisteks ülesanneteks on:

  • linnavalitsuse juhtimine
  • linna arenguperspektiividega seotud küsimuste koordineerimine
  • linna esindamine
  • sisekontrolli korraldamine
  • linnavalitsuse personaliküsimused
  • linna välissuhted
  • mainekujundus
  • suhte- ja teabekorraldus

Urmas Klaas (CV) valiti linnapeaks 9. aprillil 2014 

Vaata lähemalt

0108_linnavalitsus_Valvo.jpg

abilinnapea Valvo Semilarski

Abilinnapea peamisteks ülesanneteks on:

  • energiamajandus
  • linnamajandus
  • keskkonnakaitse

Valvo Semilarski (CV) valiti abilinnapeaks 9. aprillil 2014

Vaata lähemalt

0089_linnavalitsus_Jarno.jpg

abilinnapea Jarno Laur

Abilinnapea peamisteks ülesanneteks on:

  • linnaplaneerimine
  • arengukavad
  • ehitusjärelvalve
  • maakorraldus

Jarno Laur (CV) valiti abilinnapeaks 13. novembril 2013

Vaata lähemalt

0050_linnavalitsus_Artjom.jpg

 
Abilinnapea Artjom Suvorov

Abilinnapea peamisteks ülesanneteks on:

  • sotsiaalpoliitika
  • sotsiaalkindlustus ja -hooldus
  • tervishoid
  • migratsioon
  • tööhõive

Artjom Suvorov (CV) valiti abilinnapeaks 17. aprillil 2015

Vaata lähemalt

0024_linnavalitsus_Tiia.jpg

Abilinnapea Tiia Teppan

Abilinnapea peamisteks ülesanneteks on:

  • haridus
  • kultuur
  • teadus
  • kehakultuur ja sport
  • noorsootöö

Tiia Teppan (CV) valiti abilinnapeaks 13. mail 2011
 

Vaata lähemalt

avatar.jpg

Abilinnapea Jaan Õunapuu

Abilinnapea peamisteks ülesanneteks on

  • rahandus ja eelarve
  • laenupoliitika
  • linnavarad
  • ettevõtlus
  • turism
  • välisprojektid

Jaan Õunapuu (CV) valiti abilinnapeaks 10. juunil 2016

Vaata lähemalt

 

Viimati muudetud 06.02.2017

Tööjaotus ja asendamiste kord

Linnapea

URMAS KLAAS

Linnavalitsuse struktuuriüksus: 

  • avalike suhete osakond

Põhiküsimused:

  • linnavalitsuse juhtimine

  • linna arenguperspektiividega seotud küsimused

  • linna esindamine

  • sisekontrolli korraldamine

  • linnavalitsuse personaliküsimused

  • linna välissuhted

  • mainekujundus

  • suhte- ja teabekorraldus

Asendamise järjekord:

  1. asendaja abilinnapea Valvo Semilarski
  2. asendaja abilinnapea Jarno Laur
  3. asendaja abilinnapea Tiia Teppan
  4. asendaja abilinnapea Jaan Õunapuu
  5. asendaja abilinnapea Artjom Suvorov

ABILINNAPEAD

JARNO LAUR

Linnavalitsuse struktuuriüksused:

  • arhitektuuri ja ehituse osakond
  • linnaplaneerimise ja maakorralduse osakond

Põhiküsimused:

  • linnaplaneerimine

  • arengukavad

  • ehitusjärelevalve

  • maakorraldus

Asendamise järjekord:

  1. asendaja abilinnapea Valvo Semilarski
  2. asendaja abilinnapea Jaan Õunapuu
  3. asendaja abilinnapea Tiia Teppan
  4. asendaja abilinnapea Artjom Suvorov

JAAN ÕUNAPUU

Linnavalitsuse struktuuriüksused:

  • ettevõtluse osakond

  • linnavarade osakond

  • rahandusosakond

Põhiküsimused:

  • rahandus ja eelarve

  • laenupoliitika

  • linnavarad

  • ettevõtlus

  • turism

  • välisprojektid

Asendamise järjekord:

  1. asendaja abilinnapea Valvo Semilarski

  2. asendaja abilinnapea Jarno Laur

  3. asendaja abilinnapea Artjom Suvorov

  4. asendaja abilinnapea Tiia Teppan

VALVO SEMILARSKI

Linnavalitsuse struktuuriüksused:

  • linnamajanduse osakond

 

Põhiküsimused:

  • energiamajandus
  • elamumajandus
  • linnamajandus
  • keskkonnakaitse
  • avalik kord

Asendamise järjekord:

  1. asendaja abilinnapea Jaan Õunapuu
  2. asendaja abilinnapea Jarno Laur
  3. asendaja abilinnapea Tiia Teppan
  4. asendaja abilinnapea Artjom Suvorov

ARTJOM SUVOROV

Linnavalitsuse struktuuriüksused:

  • sotsiaal- ja tervishoiuosakond

 

Põhiküsimused:

  • sotsiaalpoliitika
  • sotsiaalkindlustus ja -hooldus
  • tervishoid
  • migratsioon
  • tööhõive

Asendamise järjekord:

  1. asendaja abilinnapea Tiia Teppan
  2. asendaja abilinnapea Jarno Laur
  3. asendaja abilinnapea Jaan Õunapuu
  4. asendaja abilinnapea Valvo Semilarski

TIIA TEPPAN

Linnavalitsuse struktuuriüksused:

  • haridusosakond

  • kultuuriosakond

Põhiküsimused:

  • haridus

  • kultuur

  • teadus

  • kehakultuur ja sport

  • noorsootöö

Asendamise järjekord:

  1. asendaja abilinnapea Artjom Suvorov

  2. asendaja abilinnapea Jaan Õunapuu

  3. asendaja abilinnapea Jarno Laur

  4. asendaja abilinnapea Valvo Semilarski

Viimati muudetud 30.12.2016

Tartu Linnavalitsuse komisjonid

Tartu linna kriisikomisjon

Koosseis

esimees: Urmas Klaas, linnapea
aseesimees: Valvo Semilarski, abilinnapea
aseesimees: Rein Haak, linnamajanduse osakonna juhataja
kriisikomisjoni koordinaator: Madis Oona, linnamajanduse osakonna liikluskorraldusteenistuse peaspetsialist
Jarno Laur, abilinnapea
Tiia Teppan, abilinnapea
Vladimir Šokman, abilinnapea
Sirje Kree, tervishoiuosakonna juhataja
Lilian Lukka, avalike suhete osakonna kommunikatsioonijuht
Kaja Suur, Lõuna Prefektuuri korrakaitsebüroo Tartu politseijaoskonna juht
Juri Hrabrov, Lõuna-Eesti Päästekeskuse Tartumaa päästeosakonna juhataja
Heiki Pagel, Tartu Ülikooli kinnisvaraosakonna juhataja

Ago Kõrgvee, Sihtasutuse Tartu Kiirabi juhatuse esimees
Martin Herem, Kaitseväe Ühendatud Õppeasutused, ülem, kolonel
Andrei Smirnov, Terviseameti Lõuna talituse juhataja
Aivar Sõõru, Elektrilevi OÜ Juhtimiskeskuse Lõuna piirkonna juht
Margus Raud, AS Anne Soojus juhatuse esimees
Peeter Jansons, AS Gaasivõrgud vanemspetsialist
Paul Lupkin, AS Eesti Raudtee Tartu piirkonna juhataja
Toomas Kapp, AS Tartu Veevärk juhataja
Janno Rosenberg, Kaitseliidu Tartu Malev, malevapealik


Komisjoni põhimäärus
Kriisikomisjoni koosseisu kinnitamine

Monumendikomisjon

Koosseis

esimees: Tiia Teppan, abilinnapea
aseesimees: Tõnis Arjus, arhitektuuri ja ehituse osakonna juhataja-linnaarhitekt
sekretär: Kerti Kera, linnamajanduse osakonna haljastus- ja puhastusteenistuse haljastuse spetsialist
Tiit Kaunissaare, linnakunstnik 
Jaan Elken, Eesti Kunstnike Liidu president
Tõnis Paberit, skulptor

Külli Aleksanderson, kultuuriosakonna kultuuriteenistuse juhataja
Marje Kibal, linnavarade osakonna majandamisteenistuse vanemspetsialist
Ahti Seppet, skulptor
Endel Taniloo, skulptor

Komisjoni põhimäärus
Monumendikomisjoni koosseisu kinnitamine

Muinsuskaitsekomisjon

Koosseis

esimees: Romeo Metsallik, arhitektuuri ja ehituse osakonna kultuuriväärtuste teenistuse juhataja-linnaarheoloog
sekretär: Kadri Kallast, arhitektuuri ja ehituse osakonna kultuuriväärtuste teenistuse kultuuriväärtuste vanemspetsialist
Egle Tamm, arhitektuuri ja ehituse osakonna kultuuriväärtuste teenistuse vanemspetsialist
Tõnis Arjus, arhitektuuri ja ehituse osakonna juhataja-linnaarhitekt
Indrek Ranniku, linnaplaneerimise ja maakorralduse osakonna üldplaneeringu- ja arenguteenistuse juhataja

 

Aire Priks, linnaplaneerimise ja maakorralduse osakonna detailplaneeringute teenistuse juhataja
Reelika Niit, Muinsuskaitseameti Lõuna-Eesti järelevalveosakonna juhataja
Ilona Merzin, Muinsuskaitseameti peainspektorite osakonna spetsialist

 

 

 

Komisjoni põhimäärus
Muinsuskaitse komisjoni koosseisu kinnitamine

Kergliiklusteede arendamise komisjon

Koosseis

esimees: Valvo Semilarski, abilinnapea
aseesimees: Rein Haak, linnamajanduse osakonna juhataja
protokollija: Kairi Kuusik, linnamajanduse osakonna projekti assistent, tema äraolekul koosoleku juhataja poolt määratud isik
Kaspar Kokk, Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
Juha-Matti Aronen, Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Evert Rööpson, Eesti Reformierakond
Raimond Tamm, Eesti Reformierakond
Triin Lukk, Eesti Keskerakond
Arvo Lehemets, Valimisliit Isamaaline Tartu Kodanik
Siim Vatalin, Valimisliit Vabakund
Eva Kirillova, Tartu Puuetega Inimeste Koda
Anne Kõiv, Lõuna-Eesti Pimedate Ühing/Tartu Emajõe Kool
Anneli Timpmann, Lõuna-Eesti Pimedate Ühing
Aleksander Tähe, Tartumaa Liikumispuuetega Inimeste Ühing
Ilmar Part, Tartu Liiklejate Koda
Avo Rosenvald, Ühendus Jalgrattalinn Tartu
Rein Lepik,  jalgrattaklubi "Vänta Aga"

 

Heiki Kalberg, Eesti Planeerijate Ühing
Urmas Mets, linnamajanduse osakonna teede- ja liikluskorraldusteenistuse juhataja
Martin Nelis, linnamajanduse osakonna teede- ja liikluskorraldusteenistuse liikluskorralduse peaspetsialist
Mihkel Vijar, linnamajanduse osakonna teede- ja liiklus korraldusteenistuse jalg- ja jalgrattateede peaspetsialist
Madis Tammeorg, linnamajanduse osakonna haljastus- ja puhastusteenistuse linnapuhastuse peaspetsialist
Toomas Põld, linnamajanduse osakonna projektijuht
Indrek Ranniku, linnaplaneerimise ja maakorralduse osakonna planeeringuteenistuse juhataja
Mati Raamat, linnaplaneerimise ja maakorralduse osakonna inseneriteenistuse juhataja-linnainsener

 

 

 

Kergliiklusteede arendamise komisjoni koosseisu kinnitamine

Eluasemekomisjon

Koosseis

esimees: Artjom Suvorov, abilinnapea
aseesimees: Jaan Õunapuu, abilinnapea
Mait Raig, linnavarade osakonna eluruumide teenistuse juhataja-linnavarade osakonna juhataja asetäitja
Inge Kool, sotsiaalabi- ja tervishoiuosakonna sotsiaaltööteenistuse juhataja

 

Komisjoni põhimäärus

 

 

 

 

 

Viimati muudetud 17.01.2017

Urmas Klaas - linnapea

Linnavalitsuse juhtimine, linna arenguperspektiividega seotud küsimused, linna esindamine, sisekontrolli korraldamine, linnavalitsuse personaliküsimused, linna välissuhted, mainekujundus, suhte- ja teabekorraldus.

736 1222

513 5145

Raekoda, Tartu

vajalik eelregistreerimine tel 736 1111 või 736 1222

Valvo Semilarski - abilinnapea

Energiamajandus, linnamajandus, keskkonnakaitse

736 1213

503 8204

Raekoda, Tartu

vajalik eelregistreerimine tel 736 1111 või 736 1222

Artjom Suvorov - abilinnapea

sotsiaalabi ja tervishoid

736 1210

56661725

Raekoja II korrus, ruum 6

vajalik eelregistreerimine tel 7 361 111 või 7 361 222

Jarno Laur - abilinnapea

Linnaplaneerimine, arengukavad, ehitusjärelevalve, maakorraldus.

736 1224

516 7879

Raekoja II korrus, ruum 4

vajalik eelregistreerimine tel 7 361 111 või 7 361 222

Tiia Teppan - abilinnapea

Haridus, kultuur, teadus, noorsootöö, kehakultuur ja sport

736 1223

527 0122

Raekoda II k ruum 3

E 15-18

Jaan Õunapuu - abilinnapea

ettevõtlus, rahandus, linnavara

736 1163

517 4725

Raekoja III korrus, ruum 14

vajalik eelregistreerimine tel 7 361 111 või 7 361 222

Kiirlingid