Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image
-1°

Tartu maitsed

Tartu paitab linlaste ja linna külaliste maitsemeelt nii veebruarikuise restoranide kuuga kui ka hilissuvel toimuva toidufestivaliga. Tartul on maitset ja maitsed on Tartus.

Ettevõtluse osakond
Küüni 5 II korrus, 51004 Tartu
736 1192
 

Maitsev Tartu
Tartu toidufestival

Maitseelamuste kampaania "Maitsev Tartu"

„Maitsev Tartu 2017“ toimub 1.–28. veebruarini 14-s Tartu restoranis

„Maitsev Tartu“ on tartlaste ja linna külaliste poolt oodatud maitseelamuste kampaania, mis toimub juba kolmandat korda. Ainult veebruaris saab nautida uusi toiduelamusi pakkuvat ja sõbraliku hinnaga kolmekäigulist erimenüüd 14 Tartu restoranis, kus töötatakse just selle kuu tähistamiseks peale tavamenüü välja ka erimenüü.

Erimenüüle kehtib komplektihind 19 eurot, mis sisaldab kolme käiku.

Erimenüüd saab nautida 1.–28.02.2017.

Menüüde ja restoranidega saab tutvuda valides sobiva restorani lingi kodulehel www.maitsevtartu.ee. Iga restorani juures on laua broneerimise telefoninumber.
Kampaanias osalevate restoranide peakokad annavad oma parima, et üllatada linnaelanikke ja -külalisi hõrkude ja naudinguid pakkuvate eriroogadega. Toitude valmistamisel kasutatakse võimalikult suures osas kohalikku toorainet.

Kõiki menüüsid hindab žürii ja selgitab välja selle aasta parima. Toidunautlejad saavad hinnata restoranide pingutusi, selgitades välja külastajate lemmiku. Oma hinnangu saab anda kodulehel www.maitsevtartu.ee vastava restorani juures oleval hindamisskaalal. Tulemused selguvad 3. märtsil.

Maitsev Tartu 2017 kampaanias osalevad: Atlantis, Cafe Truffe, Chez Andre, Dorpat, Eduard Vilde lokaal, Entri, JOP, Meat Market, Pierre, Polpo, Umb Roht, Villa Margaretha, Werner, YliCool.

 

MEELDIVAID TOIDUNAUDINGUID TARTUS!
Fotod: Silver Gutmann
Fotod: Silver Gutmann

Viimati muudetud 25.01.2017

Tartu toidufestival

2017. aasta Tartu toidufestival toimub 12. augustil.

Tartu toidufestival on suur Eesti toidu pidu, mille eesmärk on pakkuda ja tutvustada kohalike väikeettevõtete toodetud toitu ja Tartu restoranides kohalikust toorainest valmistatud maitseelamusi pakkuvaid suupisteid ja roogi.

Festivalil pakutakse otse tootjalt rikkalikus valikus Eesti oma toitu ja toorainet kõige ehedamas võtmes.

Ainult sellel päeval avavad Tartu restoranid kesklinnas, Küüni tänaval oma pop-up restoranid ja pakuvad parimaid maitseid.

Viimati muudetud 25.01.2017