Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image
13°

Algab konkurss kirjandusauhinnale „Esimene samm“

Kirjandusfestivali Prima Vista pressiteade

20. märts / Kirjandusauhinnale oodatakse kandideerima kõiki autoreid ilukirjanduslike debüüttekstidega, mis on trükiajakirjanduses avaldatud 2016. aastal.

Kirjandusauhinnale „Esimene samm” saavad kandidatuuri esitada autorid ise ja/või vastavate meediaväljaannete toimetajad. Kandideerimiseks või kandidaatide esitamiseks tuleb saata vabas vormis avaldus koos autori kontaktandmetega ja koopia avaldatud tekstist ühes ilmumisandmetega.

Vajalikud materjalid saata e-postiga eks@kirjandus.ee või tavapostiga Eesti Kirjanduse Seltsi (Tartu Kirjanduse Maja, Vanemuise 19, Tartu 51014) märgusõna „Konkurss „Esimene samm”” all. Tööde esitamise tähtaeg on 3. aprill 2017. Preemia suurus on 333 eurot ja see makstakse välja Tartu Kultuurkapitali kirjandusfestival Prima Vista fondist.

Otsuse auhinna määramise kohta teeb 5-liikmeline ekspertžürii, mille koosseisu kuuluvad tänavu Prima Vista patroon ja kirjanik Lauri Sommer, TÜ eesti kirjanduse doktorant ja luuletaja Krista Ojasaar, kirjanik ja literaat Berk Vaher, toimetaja ja tõlkija Triin Ploom-Niitra ning „Esimene samm” 2016. aasta laureaat Mart Kuldkepp.

Preemia antakse võitjale pidulikult üle 23. aprillil, rahvusvahelisel raamatu ja roosi päeval toimuval Prima Vista eelüritusel koostöös Supilinna päevadega. Kirjandusfestival Prima Vista kestab tänavu 8.–13. maini Tartus ja Värskas.

Täpsem info:

Triin Ploom-Niitra, Kirjandusfestival Prima Vista korraldustoimkonna liige, tel 5568 0253, triinploom@hotmail.com

 

Eesti Kirjanduse Seltsi /Kirjanduslinn Tartu
Estonian Literary Society / Tartu City of Literature
Tel. /Phone:. (+372) 7 427 079
www.kirjandus.ee
www.tartu.kirjandus.ee

Viimati muudetud 20.03.2017