Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image
14°

Aura veekeskuse terviseklubi uueneb

Aura veekeskuse pressiteade

aura eskiis

20. aprill / Peagi 16. sünnipäeva tähistavas Aura veekeskuses on klientide ootustest tulenevalt kavas terviseklubi ulatuslik ümberehitamine.

Tänaseni eraldatult paiknevad naiste ja meeste saunad ühendatakse ühiseks saunade ja lõõgastumise alaks ning Aura veekeskus muutub senisest veelgi peresõbralikumaks. "Meie kliendid on ühist saunade külastamise võimalust juba aastaid soovinud. Seda kinnitavad nii 2013. ja 2015. aastal läbiviidud klientide rahulolu uuringud kui ka igapäevane külastajate tagasiside," selgitas Tartu Veekeskus OÜ nõukogu esimees Raimond Tamm.

Erinevate alade ühendamise tulemusena lisandub mitmeid uusi saunu. Sügisest saab Aura veekeskuse terviseklubis võtta leili kahe erineva temperatuuriga leilisaunas ning lõõgastuda kadaka-, soolakivi-, auru-, aroomi- ning auru-aroomisaunas. Lisaks mullivannile rõõmustab uuest hooajast külastajaid ka Jaapani vann. Mõnusamaks lõõgastumiseks tekitatakse saunade vahele puhkeala ning välisseina rajatava akna all on võimalik nautida vaadet Emajõele. Sanaarium jääb alles olemasoleval kujul ning samuti jääb külastajaid rõõmustama eelmisel sügisel lisandunud iglusaun.

Ehitushankel osutus edukaks Pro-Building OÜ, millega on sõlmitud ehituse töövõtuleping. Seoses ehitustöödega suletakse Aura veekeskuse terviseklubi külastajatele 26. juunil ning taasavatakse augusti teises pooles. Ujula ja veepark on suletud tavapäraselt 1.-31. juulini.

Lisainfo: Kairit Matto, OÜ Tartu Veekeskus juhataja, tel 730 0285, e-post: kairit@aurakeskus.ee

Viimati muudetud 20.04.2017