Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image

Nutika linnaosa projektist huvitatud ühistuid ja elanikke oodatakse õppepäevale

Tartu Linnavalitsuse pressiteade

hrustsovka Foto: Ove Maidla

17. mai / Nutika linnaosa projektist huvitatud korterelamute ühistutele ja elanikele toimub neljapäeval, 18. mail kell 18 Annelinnas info- ja õppepäev.

Kalda tee 30 elamu juures toimuva ürituse peateema on teiste renoveeritud või hetkel renoveeritavate kortermajade kogemused ja õppetunnid.

„SmartEnCity projekti raames soovib oma maja liginullenergia hooneks renoveerida üle kahekümne korteriühistu. Kindlasti on huvitav kuulda ja näha teiste majade kogemusi näiteks seoses ventilatsioonilahenduste, akende ümbertõstmise, katusele paigaldatud päikesepaneelide ning rekonstrueerimistööde korraldamisega.“ ütles projektijuht Raimond Tamm.

Õppepäeval tutvutakse Kalda tee 30 hoone renoveerimistööde käiguga, külastatakse rekonstrueerimise lõppjärgus olevat Kalda tee 12 elamut ning räägitakse ka teiste Tartus asuvate majade renoveerimise kogemustest ja väljakutsetest.
Õppepäev lõpeb küsimuste-vastuste ja aruteluga.

Rohkem infot projekti kodulehel http://tarktartu.ee/ ja Facebookis: https://www.facebook.com/tarktartu/

Euroopa Liidu teadusuuringute ja innovatsiooni raamprogrammist Horisont 2020 rahastatava SmartEnCity  projekti üheks eesmärgiks on toetada Tartu kesklinna piirkonnas paiknevate nõukogudeaegsete kortermajade energiasäästlikuks renoveerimist.

Projekt algas 2016. aasta veebruaris ning kestab kuni 2021. aasta juulini.

Lisainfo:
SmartEnCity projektijuht Raimond Tamm, 515 4738

 

Helle Tolmoff

avalike suhete osakond
meediaspetsialist

Tel: 736 1336
Mob: 529 4297

Viimati muudetud 17.05.2017