Esileht

Uudised


Rukkilill ja Suitsupääsuke kutsusid sünnipäevapeole Kannikese kõige pisemad. Laulsime, tantsisime ja sõime torti. Tõeline sünnipäev! Palju õnne EESTI!

 

Lisatud: Teisipäev, veebruar 20, 2018 - 14:04

 

Lisatud: Esmaspäev, veebruar 19, 2018 - 09:54

Kannikese lasteaias oli täna sõbrapäev. Vandersellide rühm kutsus kõik sõbrad Kannikeses kokku ja pakkus neile lavastust "Kakuke". Kuid hoopis teises võtmes!

Küll küpsetas eit taadile Kakukese ja Kakuke pääses plehku nii jänese, karu kui hundi käest. Aga see kaval rebane ei soovinud kakukest nahka pista vaid - kakukesest ja rebasest said suured sõbrad. Nad tantsisid ja laulsid sõbrapäeval koos. Eit küll kurvastas natuke, et tal pole nüüd taadile kakukest pakkuda aga taat sa kavalpea oli linnast ise sõbrapäevaks tordi kaasa toonud!

Hoidkem  sõpru!!!

Lisatud: Neljapäev, veebruar 15, 2018 - 20:56

Veebruarikuu 1. päeval ootas lasteaed Kannike külla Rohekrattide, Tantsutupsude, Vandersellide ja Jutulindude eelmise lennu lapsi, kes olid juba !100 PÄEVA KOOLILAPSED" olnud. Pillikratid, Pintselsabad ja Kukerpallid soovisid teada, kuidas elu koolis kulgeb ja milline tund see kõige parem ikkagi on. Koos lauldi Kannikese laulu, lustiti ja vahetati muljeid. Iga rühm lahendas ristsõna, mille vastuseks saadi otse loomulikult: "EESTI SADA"! Rõõm kohtumise üle oli suur!

Lisatud: Neljapäev, veebruar 8, 2018 - 20:02

11. veebruaril toimus Hans Hase toas Keelesaksade filmiõhtu. Vaadati filmi "Pahupidi". Filmi nautimise kõrvale joodi morssi ja maiustati tervislike snäkkidega. Tunne oli nagu päris kinos!

 

Lisatud: Neljapäev, jaanuar 18, 2018 - 11:14