Esileht

Uudised


 

8.12 Külastas lasteaeda Napo. Napo on maskott Tööinspektsioonist, kes tutvustab lastele (töö)ohutust. Maskott Napo "töötab" Tööinspektsioonis ja on rahvusvahelise tööohutuse ja -tervishoiu "kõneisik".

Lastel oli nalja palju, kuid Napo pani lapsed tõsiselt ka mõtlema - miks tuleb mänguasjad peale mängimist põrandalt korjata ja milleks on hea kiiver ning helkurvest. Miks juhtmed ei tohi põrandal vedeleda ja miks tuleb vesi alati põrandalt kuivatada, kui see sinna on sattunud.

Täname Tööinspektsiooni toreda hommikupooliku eest! Ja muidugi ka vahvate üllatuste eest!!!!

 

Lisatud: Laupäev, detsember 9, 2017 - 14:44

Keelesaksade rühm kogub terve detsembrikuu Tartu loomade varjupaigale vajaminevaid tarbeid. Kui soovite ka sellist ettevõtmist toetada, siis vajalikud asjad on oodatud 10. rühma (B-tiib, II korrus), kust saab vajadusel ka õpetajatelt lisainfot küsida.

Lisaks kulub varjupaigas igapäevaselt loomade tervena hoidmiseks hulganisti üldhooldus- ja koristusvahendeid - ainult lõpmatu küürimise ja pesuga hoitakse haiguste levik varjupaigast eemal:
• puhastuskeemiat (Domestos jm desinfitseerivate omadustega kontsentraadid, üldpuhastusvahendid - Ajax jne, pesupulber, nõudepesuvahendid)
• koristusvahendeid: pürstid, mopid, nuustikud ning kühvlid ja panged

ETTE TÄNADES
Keelesaksad

 

Lisatud: Laupäev, detsember 9, 2017 - 14:19

Kõikidele suurtele ja väikestele imelist jõuluootust!

Lisatud: Teisipäev, detsember 5, 2017 - 15:47

Täname Päästeametit, kes 28. novembril meil külas käis!

 

Lisatud: Teisipäev, detsember 5, 2017 - 15:41

Tartu Tiigi seltsimajas toimusid 22.-25. novembril Tartumaa laste ja noorte talvised pärimuspäevad - XII Taaderandi talisted. Tänavustel talistetel oli lustilugudeks rahvamängud ja rahvatantsud. Sellel aastal oli rõõm osaleda Pintselsabadel, kes nautisid laulu, tantsu ja mängu täiel rinnal!

 

Lisatud: Kolmapäev, november 29, 2017 - 11:25