Esileht

Uudised


Veski Mati kinkis kõikidele soovi avaldanud lasteaedadele Eesti Vabariik 100 kampaania raames leivajahu. Kõik rühmad hakkavad nüüd taigent segama ja lasteaia köögis leiba küpsetama!

 

Lisatud: Kolmapäev, oktoober 11, 2017 - 14:59

Neljandal oktoobril tulid Meelespea lasteaia lapsed, õpetajad ja õpetajaabid Kannikese lasteaeda kepphobuseid meisterdama. Meelespea lastel paluti kaasa võtta lapse pikkune tokk ja isa sokk. Kõik ülejäänud materjal oli Kannikese lasteaia poolt. Meisterdamine oli planeeritud paviljonide all. Siin oli moodustatud kannikese õpetajatest meeskonnad, koolirühmade õpetajatel olid kaasas mõned tublid lapsed kes abistasid nooremaid lapsi meisterdamisel. Kell 10 tulid esimesed neli rühma ja kell 11 teised neli rühma. Koostöö sujus suurepäraselt, kõik lapsed said kohe tööle asuda. Kõigepealt kortsutati ajalehti, et täita isa sokk ajalehega, siis seoti sokk toki külge. Õpetajad aitasid liimida hobustele silmad, kõrvad, ninasõõrmed ja laka, ning kalopp võis alata.

Siin saate lugeda tagasisidet sellele päevale:

Kogu Meelespea pere tänab teie lasteaeda toreda puuhobuse meisterdamise päeva eest. Toodi välja ülim korralduslik pool, õpetajate suurepärane koostöö ja lasteaialaste kaasamine, kes muide olid väga abivalmid ja asjalikud. Hobused tulid väga lahedad ja erinevad ning sobisid meie õhtusesse matkasarja suurepäraselt. Suured tänud õpetajatele kogu meie lasteaia poolt.

Kannikese lasteaias meisterdati kepphobuseid nädala jagu varem, koostöös lapsed, õpetajad ja lapsevanemad. Viiendal oktoobril toimus Kannikese lasteaia õuealal lähenevale isadepäevale pühendatud sportlik õhtu kepphobustel. Siin said lapsed ja isad lustida hipodroomil ja  takistusrajal, visata lassot. Hobustele oli kaetud toidulaud väikese vimkaga - lapsed pidid ära arvama, milline söök sobib ja milline ei sobi hobustele. Samuti oli avatud hobutall, kus sai harjutada hobuste iluteenuseid – patsi punumist. Üritusel oli avatud kirbuturg, kus vanemad said müüa, osta ja vahetada laste riideid ja muid tarbekaupu.

Alates 16.oktoobrist saab Kannikese lasteaia kepphobuseid näha Tammelinna raamatukogus!

 

Lisatud: Kolmapäev, oktoober 11, 2017 - 10:22

Eesti Vabariik 100 ürituste raames rändab lasteaed Kannike läbi Eestimaa. Iga rühm uurib seda maakonda, mille nad loosiga tõmbasid ja millised said nende rühma kaltsuvaibad. Uuritakse vaatamisväärsuseid, kuulsuseid, mida maitsvat seal pakutakse-toodetakse, mida toredat lastega teha, kuhu minna jne.

Olete oodatud B-tiiba näitust vaatama! Näituse avas septembris Tartumaa.

  • Oktoobris on uudistada Saaremaa ja Hiiumaa
  • Novembris Ida-Virumaa ja Lääne-Virumaa
  • Detsembris - Võrumaa ja Põlvamaa
  • Jaanuaris - Läänemaa ja Raplamaa
  • Veebruaris- Eestimaa
  • Märtsis - Pärnumaa ja Viljandimaa
  • Aprillis - Valgamaa ja Harjumaa
  • Mais - Jõgevamaa ja Järvamaa
Lisatud: Kolmapäev, oktoober 11, 2017 - 10:15

Sõitsime ühel sügisesel laupäevasel päeval meie pealinna Tallinna. Käisime ekskursioonil Teletornis. Sealt on hästi kaugele tore vaadata!!!!

Sealt edasi suundusime Kadriorgu. Külastasime Kadrioru Kunstimuuseumi ja jalutasime kadrioru pargis. Oli imeilus päev. 5 Oktoobril ootas meid kõiki muidugi ka lasteaia saalis omatehtud rullbiskviit ja kohv. 

Tore on olla õpetaja!

Lisatud: Teisipäev, oktoober 10, 2017 - 16:12

Kannikese lasteaia selle sügise näitus peitub korvides. Igal rühmal jäi näitusetöö lahendus oma otsustada - kas tehti ühine korvike või meisterdas igaüks midagi.

Sügispäikeses on korvid eriti ilusad.

Kõikidele kaunist sügise algust!

 

Lisatud: Reede, september 22, 2017 - 12:26