Tartu Lasteaed Klaabu

Lasteaed avati 11. jaauaril 2010. aastal. Lasteaed on avatud kella 7.00-18.00. Lasteaed asub aadressil Kummeli 5.

Lasteaias väärtustatakse tervise ja  psühho-sotsiaalse keskkonna tähtsust.  Laste loovuse arendamist ning tervieeedendust  toetavad kaasaegselt sisustatud loovuse tuba ning tervisetuba. Lasteaia asukoht äärelinnas, Raadi pargi ning Emajõe läheduses, võimaldab läbi viia mitmekülgseid tervislikke tegevusi looduses.  Tartu Lasteaed Klaabu on innovatsioonikool alates 2013. aastast. Innovatsioonikoolid on Tartu Ülikooli Pedagogicumi koostööpartnerid õppe-, teadus- ja arendustöös ning kindlustavad koostöös ülikooliga vajaliku kompetentsuse pedagoogilise praktika juhendamiseks. Innovatsioonikoolidest on loodud võrgustik, milles õpetajad, tugispetsialistid ja juhtkond tegutsevad ühise meeskonnana, tehes koostööd ülikooliga esma- ja täiendusõppe läbiviimisel, teadustöös ning õppevara ja õppekavade arenduses. Tartu  Lasteaed Klaabu on kaasatud  Eesti Alushariduse Juhtide Ühenduse rahvusvahelisse koostööprojekti  „Kvaliteet – julge, rõõmus ja loov laps?“ ( „Quality- 3C Child”) aastatel 2016-2018. Projektis osalevad Tartu Ülikool, Horvaatia,  Kreeka, Portugali ja Läti haridusasutused. Tartu Lasteaed Klaabu ehitati 2009. aastal Euroopa Regionaalarengu Fondi toel. Lasteaed avati 11. jaauaril 2010. aastal. Lasteaed on avatud kella 7.00-18.00. Lasteaed asub aadressil Kummeli 5. Hinnatud kodulehe valmistamine hästi toimetatavale raamistikule. Loe veebilehe loomise kohta lähemalt kodulehe valmistamine ja siis saad teada mis on tõeliselt mõjusa kodulehe kõige olulisemad elemendid kodulehe valmistamisel.
Tartu Lasteaed Klaabu
Lasteaed avati 11. jaauaril 2010. aastal.
Lasteaed on avatud kella 7.00-18.00.
Lasteaed asub aadressil Kummeli 5.
Tartu Lasteaed Klaabu
Tartu Lasteaed Klaabu
Tartu Lasteaed Klaabu
Tartu Lasteaed Klaabu
Lasteaias väärtustatakse tervise ja  psühho-sotsiaalse keskkonna tähtsust.  Laste loovuse arendamist ning tervieeedendust  toetavad kaasaegselt sisustatud loovuse tuba ning tervisetuba. Lasteaia asukoht äärelinnas, Raadi pargi ning Emajõe läheduses, võimaldab läbi viia mitmekülgseid tervislikke tegevusi looduses. 


Tartu Lasteaed Klaabu on innovatsioonikool alates 2013. aastast.

Innovatsioonikoolid on Tartu Ülikooli Pedagogicumi koostööpartnerid õppe-, teadus- ja arendustöös ning kindlustavad koostöös ülikooliga vajaliku kompetentsuse pedagoogilise praktika juhendamiseks.

Innovatsioonikoolidest on loodud võrgustik, milles õpetajad, tugispetsialistid ja juhtkond tegutsevad ühise meeskonnana, tehes koostööd ülikooliga esma- ja täiendusõppe läbiviimisel, teadustöös ning õppevara ja õppekavade arenduses.
Tartu Lasteaed Klaabu


T
artu  Lasteaed Klaabu on kaasatud  Eesti Alushariduse Juhtide Ühenduse rahvusvahelisse koostööprojekti  „Kvaliteet – julge, rõõmus ja loov laps?“ ( „Quality- 3C Child”) aastatel 2016-2018.

Projektis osalevad Tartu Ülikool, Horvaatia,  Kreeka, Portugali ja Läti haridusasutused.

Tartu Lasteaed KlaabuTartu Lasteaed Klaabu ehitati 2009. aastal Euroopa Regionaalarengu Fondi toel.Tartu Lasteaed Klaabu Lasteaed avati 11. jaauaril 2010. aastal. Lasteaed on avatud kella 7.00-18.00. Lasteaed asub aadressil Kummeli 5.
est   eng  
Klaabu tegelaskuju ja lasteaia logo looja, Klaabu teemaliste raamatute autor ja multifilmide re¾issöör on Avo Paistik.
Tartu Lasteaed Klaabu, Kummeli 5, Tartu 50304, tel 51 22 618,