Text size

Line spacing

Contrast

Placeholder Placeholder
Background image
-6°
For visually impaired
-6°

Tarbijamärgis "Siin on turvaline"

Tarbijamärgisega "Siin on turvaline" liitumine

Rahvusvahelise turismi taastamiseks on oluline, et kõik turismiettevõtjad ja teenusepakkujaid täidavad ühiselt kõiki COVID-19 leviku tõkestamiseks vajalikke nõudeid. Sama oluline on ka sellekohase info vahendamine lõpptarbijatele. Külastajad soovivad kinnitust, et teenusepakkujad pühenduvad turvalise klienditeekonna tagamisele ja on vastutustundlikud.
Turvalisuse tagamisele pühendumist näitava Hea tahte kokkuleppega saavad liituda kõik vastutustundlikud majutus- ja toitlustusasutused, muuseumid ja turismiatraktsioonid, konverentsi- ja seminaripaigad ning sündmused, mis kinnitavad, et täidavad kõiki Terviseameti poolt ette nähtud juhiseid koroonaviiruse leviku tõkestamiseks. Eesmärk on tagada ohutus nii külastajatele kui ka töötajatele. Hea tahte kokkuleppe kriteeriumid on ühtsed üle Eesti. Kokkuleppega liitunutele omistatakse “Siin on turvaline” märgis. Märgise väljastamist koordineerivad Visit Tartu ja Lõuna-Eesti Turismiklaster.

ÜHINE HEA TAHTE KOKKULEPPEGA SIIN

Märgisega liitumine on ettevõtetele tasuta.

Kuidas pakkuda turvalist ja vastutustundlikku teenust?

  1. Teenusepakkujad täidavad igapäevaselt COVID-19 leviku tõkestamiseks kehtestatud riiklikke juhiseid ja pakuvad ohutut külastuskogemust.
  2. Teenusepakkujad vahendavad oma veebilehel ja kohapeal külastajatele infot turvalise teenuse pakkumise abinõudest, millega tagatakse klientide ja töötajate turvalisus.
  3. Teenusepakkujad tõstavad oma teadlikkust turvalise teenuse pakkumisest muuhulgas EAS/VisitEstonia vastavasisulist veebiseminari kuulates

Hea tahte kokkuleppe kasu teenusepakkujale:

  • Teenusepakkuja liigitatakse visitestonia.com, visitsouthestonia.com ja visittartu.com lehel kohtade hulka “Siin on turvaline”.
  • Teenusepakkuja saab Visit Estonia turundustegevustes paremini esile tõstetud.
  • Teenusepakkuja saab õiguse kasutada enda kommunikatsioonikanalites ja teenuse pakkumise kohas märki “Siin on turvaline”. Hea tahte kokkuleppe allkirjastanud teenusepakkujale väljastatakse inglise keelne kleebismärk Tartu Külastuskeskuses (Raekoja plats 1a). Fail digikanalite jaoks edastatakse e-posti teel.

Hea tahte kokkuleppe täitmine

  • Märgist välja pannes kohustub teenusepakkuja panema teenuspakkumise kohas välja ka märgi sisu selgitava infolehe ja digikanalites viitama visittartu.com/visitsouthestonia.com lehele, kus lõpptarbija jaoks on toodud välja hea tahte kokkuleppe sisu. See on oluline, et kliendid mõistaksid märgise sisu. 
  • Teenusepakkuja kohustub hea tahte kokkulepet täitma. Hea tahte kokkuleppest mitte kinnipidamine on käsitletav ebaausa kauplemisvõttena.
  • Klientidel on võimalus tarbitud teenuse turvalisuse kohta anda tagasisidet allolevale meiliaadressile. Vajadusel reageerivad klientide tagasisidele pädevad riiklikud ja kohaliku omavalitsuse institutsioonid.
  • Kokkuleppe tingimuste vastu ränga või korduva eksimise korral eemaldatakse teenusepakkuja visitestonia.com veebilehtedelt. Teenusepakkuja peab eemaldama märgise oma digikanalitest ja teenuse pakkumise kohast.

Kontakt: turvaline@visittartu.com

2020. aastal Tarbijamärgisega liitunud TARTU ettevõtted

Toitlustus
Vein ja Vine; restoran Polpo; restoran Fii; Dorpat restoran; Vassilissa; Illegaard;
GMP Patisserie; restoran Hõlm; Vilde ja Vine; restoran Antonius; Pahad Poisid; Werner; JOYCE; V Café; Ristiisa Pubi; kohvik Spargel; restoran München; Lucky Loore; lokaal Pirogov; koduresto Nauding; Gustav Gastro Cafe; restoran Balkan; Café Truffe; Lihuniku Äri;
La Dolce Vita; Kampus; Meat Market Steak & Cocktail; Willy&Rudy; Püssirohukelder;
Emajõe Pruulikoda; ERMi restoran Pööripäev; Zavood; Gaudeamus kohvik; pubi RP9;
baar Shooters; The Grill; Boost mahlabaarid; restoran Aparaat; Cafe Shakespeare
Majutus
hotell London; Art hotell Pallas; hotell Sophia; Dorpat hotell; hotell Lydia; V Spaahotell;
hotell Tartu; hotell Antonius; Villa Margaretha

Last changed 02.06.2021