Text size

Line spacing

Contrast

Placeholder Placeholder
Background image
For visually impaired

News

ERMis tutvustab oma uut raamatut Aimar Ventsel

Eesti Rahva Muuseumi pressiteade

12 January / ERMi loengusari MAAILM ja RAHVAD jätkub ka 2021. aastal. Reedel, 15. jaanuaril, esitleb Aimar Ventsel oma uut raamatut "Punks and Skins United: Identity, Class and Economy of East German Subculture". Õhtu jätkub bändi Huiabella Fantastica punkkontserdiga.

Saksamaal on üks maailma aktiivseimaid punk-skeenesid. Punkkultuuri ajalugu on selles riigis aastakümnete vanune ning seal on välja kujunenud pungi stiil ja vorm on omaette nähtus. Antud raamat on Aimar Ventseli enam kui viieaastase uurimistöö tulemus. Selles uurimuses on rõhk Ida-Saksa punk- ja skinheadkultuuril. Ebatraditsiooniliselt subkultuuriuuringutele asetab raamat pungi laiemasse konteksti. Loe raamatust lähemalt ERMi kodulehel.

Diskussiooni Aimar Ventseliga juhib Karin Leivategija.

Esitluse järgselt jätkub õhtu DJ Ventseli muusikaga ja dokumentaalfilmi „Pets ja Berliin“ katkete näitamisega. Õhtu lõpetab Eesti-Soome (Talsinki) punkansambli HUIABELLA FANTASTICA kontsert.

Kogu sündmus toimub Jakob Hurda saalis ning on tasuta. Raamatuesitlust kantakse üle ka ERMi Youtube ja Facebook kanalil.

Sündmuse külastamine vaid ette registreerinute nimekirja alusel, registreerimine ERMi kodulehel. Palume kõigil külalistel kanda maske ning hoida teiste külastajatega distantsi.

Last changed 12.01.2021