Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image
18°

Tartu aasta tegu 2018

Hääletus on lõppenud!

Head tartlased!

Aasta 2018 hakkab lõppema, seega on jälle käes aeg valida Tartu aasta tegu. Tartu Postimees ja Tartu linnavalitsus kutsuvad kõiki tartlasi ja ka meie linna sõpru mõtlema ja arvamust avaldama, mis oli see tegu, ettevõtmine või üritus, mis seda tiitlit vääriks. Tartu aasta tegu valitakse juba 21. korda.

Et valimises osaleda, tuleb juuresolevas nimekirjas teha oma valik. Iga vastaja saab märkida vaid ühe teo – selle, mis tema arvates on kõige olulisem. Kes ette antud nimekirjast tiitlit väärivat tegu ei leia, võib kirjutada oma ettepaneku nimekirja lõpus asuvale tühjale reale.

Oma eelistuse võib saata ka elektronpostiga aadressil maarika@eestimeedia.ee või avaldada oma arvamust Tartu Postimehe veebilehel www.tartupostimees.ee. Tähtaeg on 18. detsember 2018.

Võitnud teo tegijad saavad linnavalitsuselt ja Tartu Postimehelt kingituse, enim mainitud ettevõtmisi märgib linnavalitsuse ja Tartu Postimehe aukiri.

Vastajate vahel, kes aitavad võitjat valida, loosime välja kümme linnavalitsuse ja kümme Tartu Postimehe meenet. Tartu aasta tegu kuulutatakse välja 27. detsembril 2018 kell 12 Tartu raekoja saalis.

Täname kaasa mõtlemast!

Tartu aasta teo 2018 kandidaadid*

Lisage kandidaat, kui valisite variandi "Muu"

Teie nimi*

E-post*