Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image

Küsimus

Küsimus

Valdkond: transport
Teema: Kuidas saada lennujaamast linna?

tere,
alustan positiivsest: on väga tore, et alates 28.04. paranesid lennuajad Tartu ja Helsingi vahel.
Nüüd asjast: helistasin sel esmaspäeval lennujaama kodulehel toodud infotelefonile (Tallinna Lennujaama) ja uurisin sealt, et kui lennuk öösel Tartus maandub, et kas on ikka lootust taksot saada. "Jaa-jaa" öeldi,, "meil leping selle ja sellega ja taksopuudust karta ei ole". Olete ikka kindle, ksüisin. Jaa-jaa. Mul see kõne isegi salvestatuna alles.
Mis oli täna öösel tegelikult?! Soomlane ja kaks rootslast said oma hotelli vaid kl. kolme ajal, sest ÜHTEGI TAKSOT TEGELIKKUSES POLNUD!
Küsimused: mis kasu on (teenindus)lepingust Lennujaama ja X taksofirma vahel, kui reaalselt see ei tööta?
Miks Tallinna Lennujaamal on väär (vana, vale vms) info, mida nad täie kindlusega edastavad?

Pori Lennujaam Soomes on umbes sama suur, nagu Tartu oma ja seal ka lennuk Helsingist maandub öösel. Seal on aga seinal suurelt taksofirma nr, kuhu helistades saab omale auto järele kutsuda. Sama võiks ka Tartu Lennujaam teha: pange oma seinale suurelt takso tellimise nr ja ingliskeelne selgitus! Kui raske või keeruline see saab olla?!
terv. Andres

Esitaja: A. R.
Esitatud: 13.06.2018

Vastus

Tere!

Aitäh tagasiside eest!

Tallinna lennujaamast edastatud info ei olnud otseselt vale - Tartu Taksopargiga on tõepoolest kokkulepe olemas ja lennujaama personal abistab tavaliselt ka takso tellimisel, aga viimasel ajal on Tartu Lennujaama juhi sõnutsi tõesti paaril korral tekkinud olukord, kus nõudlus on plaanitust suurem ja öisel ajal ei ole (linnas) piisavalt taksosid.

Edastasin info Tartu Lennujaama juhile, kes teemat koordineerib. Probleemide tekkimisel/ püsimisel tasub igal juhul ka Tartu Lennujaama alati otse informeerida.

Lugupidamisega

Vastaja: Helen Kalberg
avalike suhete osakond
turundusjuht
helen.kalberg@raad.tartu.ee
Vastatud: 13.06.2018