Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image

Küsimus

Küsimus

Valdkond: transport
Teema: Bussiliin nr 6 hommikusel tipptunnil

Tere

Hommikused kella 7, 8 nr 6 bussid on ülerahvastatud. Eriti arvestades praegust olukorda ei ole see normaalne. Palun lisage sellele liinile hommikul lisabusse. Praegusel ajal peaks olema bussis nii palju rahvast kui on istekohti. Ilmselgelt on see odavam lahendus kui järjekordne eriolukord. Sõnaotseses mõttes peab nt Salemi peatusest ennast bussi suruma ja see olukord ei leevene oluliselt kuni lõpp-peatuseni.
Praegu veel ilmselt paljud liiguvad rattaga aga kui külmemaks läheb, hakkavad nemadki rohkem bussitransporti kasutama ja siis olukord halveneb veelgi.
Võtke palun midagi ette!

Ette tänades!

Esitaja: S. R.
Esitatud: 23.09.2020

Vastus

Tere

Tartu linnaliini bussid ei sõida enam hõrendatud graafikuga, mistõttu on hommikusel tipptunnil kõik bussid liinivõrku juba teenindamas ning paraku meil ei ole kusagilt lisabusse liinile võtta.

Seetõttu on ühistranspordiga sõites jätkuvalt tungivalt soovituslik järgida Terviseameti juhiseid ühistranspordi viirusevabana hoidmiseks. Kasuta mobiilirakendust HOIA, haigena püsi kodus, kanna ühistranspordis maski ning pärast ühistranspordi kasutamist pese või desinfitseeri esimesel võimalusel oma käes.

Lugupidamisega

Vastaja: Oskar Vevers
Tartu Linnatransport
ühistranspordi kvaliteedijuht
Oskar.Vevers@raad.tartu.ee
Vastatud: 23.10.2020