Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image
14°

Rohelahendused

Head tartlased!


Ootame kunstnikke, arhitekte, leidureid ning muidu kuldsete käte ja mõtetega inimesi esitama põnevaid lahendusi, mis pakuksid uudseid vaatenurki kliimamuutuste tagajärgedega toime tulemiseks või nendega võitlemiseks ning tõstaks linlaste teadlikkust.

Rohelahenduste konkursile võib pakkuda installatsioone, rajatisi või sündmusi, mis asuvad või toimuvad Tartu linnaruumis 9. juulist 20. augustini 2021 ning on kõigile vabalt kogetavad ja juurdepääsetavad. Rohelahenduse ülesanne on elanike teadlikkuse tõstmine Tartu linna energia- ja kliimakava eesmärkidest.

Kandideerimiseks tuleb hiljemalt 10. juuniks 2021 esitada oma idee rohelahenduse kirjeldus, maksumus, seniste sarnaste tööde nimekiri ning visuaalsed lisad (fotod, joonised, videod), mis illustreeriksid seda, mida soovitakse pakutava lahendusega saavutada. Videod palume lisada eelnevalt mõnda videote jagamise keskkonda ja lisada link kirjeldusse.

Tartu linna poolt on idee(de) elluviimiseks 8000 eurot, mille kasutamise otsustab konkursi žürii vastavalt esitatud ideedele.

Täpsem info konkursi kohta

Kontakt: Tartu Linnavalitsuse linnavarade osakonna analüütik Kaspar Alev, Kaspar.Alev@tartu.ee, 524 2859.

rohesekkumise_konkursi_logod.jpg

 

avp
Kandideerija (isiku või organisatsiooni nimi) *
E-posti aadress *
Telefoninumber
Rohelahenduse nimi *
Rohelahenduse kirjeldus: mis on selle sisu, millal ja kus toimub, kuidas aitab saavutada Tartu kliimaeesmärke, kes on sihtrühm, kuidas hinnata tulemusi, mis saab loodud lahendusest hiljem? *
Manus
Lubatud manuse tüübid on jpg, png ja pdf
Kirjeldage enda või oma organisatsiooni eelnevat kogemust sarnaste ideede elluviimisel
Eelarve (materjalikulu, tööjõukulu)