Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image

Kalender

07. okt

Ära usalda riides naist – sisu loeb!

  • „Kui sa arvad, et oled liiga väike, et midagi muuta, siis proovi magada sääsega samas ruumis“ (Dalai-Laama)

Merle Saviauk on lõpetanud Tartu Ülikooli majandusteaduskonna spetsialiseerudes turundusele. Praeguseks on ta 19 aastat töötanud PepsiCo Baltikumi turundusjuhina, kus tegelenud nii soolaste snäkkide (Lay’s, Doritos, Cheetos) kui ka Pepsi jookidega (Pepsi, Mirinda, 7UP, Mountain Dew). Igapäevatöö kõrvalt tegeleb ta lisaks kodupaiga kogukonna elu värvikamaks muutmise, üritusturunduse ning mentorlusega Tartu Ülikooli vastavasisulises programmis.

Merle.jpg

 

  • Mida ma tõeliselt tahan, on…

Liis Järvamägi on hariduselt põllumajandusinsener, kuid tegevuste järgi paras Hunt Kriimsilm. Igapäevaselt noortele majanduse ja ettevõtluse õpetaja, joogaõpetaja ning Kivimurru kombucha-talu perenaine.

Liis.jpg

 

  • Naine kui orkester

Triinu Sirge on tehnikateaduste magister, ettevõtja aastast 2009, ergonoom, heaolunõustaja, Ergoway OÜ koolitaja, BPW Estonia liige, liikumis- ja sporditeaduste doktoriõpe, e-turundaja, töökeskkonnaspetsialist, muusik ja müstik. Need on vaid mõned tegevused, millega ärinaine on tegelemas.

Triinu.jpg

 

  • Kui tuled andma, siis saad

Riina Piigli on õppinud Tartu Ülikooli majandusteaduskonnas ökonoomikat. Ta on töötanud Tartu Kaubandusvalitsuses, Varustuskomitees, eraettevõtluses 1989. aastast mööblitootmise, 1992. aastast autovärvide tehnoloogia valdkonnas. 1996. aastast BASF Glasurit autovärvide maaletooja Eesti ja Läti alal, 2015. aastast ettevõtte tegusvaldkonna müük. 2004. aastast EENA Tartu klubi liige (sh mitmel korral klubi president). Osalenud mitmetes naiste jõustamise projektides Eestis ja Moldovas. 2021 EENA projekti „Naised ettevõtluses – ROHELINE JA HOOLIV MAAILM“ Edutiimide koordinaator.

Riina.jpg

REGISTREERI SIIN

Teemat seob ja juhib Liina Helstein, EENA juhatuse liige, Eesti Kaubandus-Tööstuskoja Tartu esinduse juht.

Seoses avalike ürituste korraldamisele seatud piirangutega saame saaliüritusele lubada vaid negatiivse testitulemusega, COVID-19 haiguse läbi põdenud või selle vastu vaktsineeritud inimesed. Vastavad tõendid saab luua patsiendiportaalis digilugu.ee ning on kohustuslikud ettenäitamiseks saaliüritusel osalejatele. Kohapeal testi tegemise võimalust ei pakuta.

Salvesta kalendrisse
Kuupäev: 7. oktoober
Kellaaeg: 13:00-14:30
Toimumiskoht: Tartu Loodusmaja, Lille 10
Kategooria: Ettevõtlusnädal
Maksumus: tasuta
Korraldaja: Eesti Ettevõtlike Naiste Assotsiatsioon
Kontaktisik: Liina Helstein, helekivi@gmail.com