Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image

Kalender

02. aug Eakate kõnniringid Autovabaduse puiesteelt

Liikuma peab!
Kolmel esmaspäeval ja kolmel kolmapäeval Autovabaduse pst veesilma juurest algavate ja seal lõppevate kõnniringide raames kohtuvad osalejad veel ka toredate ja huvitavate kaasakõndijatega, kes jäävad üllatuseks. Tuleb lihtsalt kõik kuus korda kõndima tulla...

Tartu linnavalitsuse sotsiaal- ja tervishoiuosakond hakkas eakatele kõnniringe korraldama 2020. aasta lõpus, et leevendada üksildustunnet ja suurendada füüsilist aktiivsust.

Eakatele on kõige enam huvi pakkunud võimalus Tartu linna avastada, ka selliseid nurgakesi, kuhu tavatoimetuste käigus ei satuta, isegi ringiga minnes mitte.
Kõnniringidel saab kõnnijuhi käest küsida ka infot Tartu linna teenuste korralduse kohta, eriti mis puudutab sotsiaal- ja tervishoiuosakonna valdkonda. Tartu kesklinna ringile kaasati lõpuks ka külaliskõndijaid, kes rõõmustasid eakaid oma teadmiste ja lugudega Tartu kohta.

Ka Autovabaduse puiesteelt algavatel ringidel kohtume üllatuseks jääda soovivate huvitavate kaasakõndijatega, kes oma teadmisi ja lugusid jagama tulevad.
 

Salvesta kalendrisse
Kuupäev: 2. august
Kellaaeg: 09:30-11:00
Toimumiskoht: Tartu
Kategooria: Kõnniring
Maksumus: Tasuta