Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image
-1°

Kalender

10. okt Eesmärkide seadmine rööprähklejatele

Elu pakub palju võimalusi, millest tahaks osa võtta. Vahepeal tundub, et mõnikord ei saa teisiti, kui peab mitut asja korraga tegema. Vaatamata oskusele oma aega juhtida, soovile olla täiuslik, on siiski nii palju veel teha, et see lausa hirmutab.

Kui see mõttekäik sind kõnetab, siis tule, võta aeg maha, et vaadata üle, mida sa siis tegelikult teed ja mida peaksid tegema.

  • Milline mõtteviis aitab eesmärke seada mõistlikult?
  • Kuidas meie enda emotsioonid mõjutavad eesmärkideni jõudmist?
  • Tööriistad eesmärkide ja nendeni viiva tegevusplaani korrastamiseks.

Antud Koolitus on segu praktilisest kogemusest tulnud tehnikatest, ning psühholoogia valdkonna uuringutest eesmärkide, motivatsiooni ja saavutuste valdkonnas. Kokku pandud selliselt, mis aiatab sul näha end veidi kõrvalt, teha kergemalt valikuid ja liikuda kindlamalt oma soovitud eesmärkide suunas.

Liisi_Toom.png    

Liisi Toom, persoonibrändi nõustaja ja psühholoogiliste oskuste treener/nõustaja. Asutas Persoonibrändi Agentuuri ja blogib www.persoonibrand.ee, et toetada inimesi oma eesmärkide jõudmist oma tingimustel, olgu selleks kindel elustiil, unikaalne amet või muutus maailmast. Nõustab ettevõtjaid, juhte ja valdkonnaspetsialiste raamatupidajatest kunstnikeni strateegiate seadmise, persoonibrändi, ajaplaneerimise teemadel.  Lisaks toetab neid, kelle sihid on väga kõrged (nt sportlased) vaimsete oskuste osas, mis tagab, et potentsiaal ei jää enesekindluse, motivatsiooni ega kahtluste taha kinni.
Tal on kommunikatsioonijuhtimise magister (TÜ), 10 aastat ettevõtluskogemust ja psühholoogia bakalaureus (TÜ).

Salvesta kalendrisse
Kuupäev: 10. oktoober-10. oktoober
Kellaaeg: 10:00-11:30
Toimumiskoht: Dorpati Konverentsikeskus, Baeri saal
Kategooria: Ettevõtlusnädal 2019
Maksumus: tasuta
Korraldaja: Tartu LV ettevõtluse osakond
Kontaktisik: evo@raad.tartu.ee, tel 7361192
Registreeru
Ees- ja perekonnanimi*
Ametinimetus*
Organisatsioon*
E-post*