Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image

Kalender

02. aug Eesti Arstiteadusüliõpilaste Selts: külas teraapiakoerad

Esmaspäeviti (12.07, 19.07, 26.07, 02.08) saab meisterdamispaviljonis Eesti Arstiteadusüliõpilaste Seltsi eestvedamisel tutvuda teraapiakoerte tööga.

Külas on rahu- ja inimõiguste töögrupi teraapiakoerad.
Külastajad saavad kohtuda teraapiakoerte ning nende koerajuhtidega Eesti Abi- ja Teraapiakoerte Ühingust. Eesmärk on tutvustada teraapiakoerte tööd, selgitada, kui palju võib neist abi olla ning normaliseerida teraapiat tervikuna.
Töötuba on rohkem suunatud lastele, kuid pakume kõigis vanuses inimestele endorfiine koertega aja veetmisest ning informatsiooni teraapiavõimaluste kohta.

Ürituse jooksul on avatud Lastefondi korjandus laste füüsilise ja vaimse heaolu nimel tegutsevale perevägivalla ohvrite psühholoogilise nõustamise projektile.

---
Eesti Arstiteadusüliõpilaste Selts on Tartus tegutsev Eesti arstitudengeid ühendav organisatsioon, mis tegutseb selle nimel, et tulevased Eestinarstid oleksid professionaalselt senisest veel kõrgemal tasemel. Selleks loome üheskoos erinevaid võimalusi arstitudengite igakülgseksnarendamiseks ning eneseteostuseks, et meist saaksid veelgi paremad arstid nii meie patsientidele kui ka Eesti ühiskonnale. Korraldatakse arvukalt üritusi, et tõsta inimeste teadlikkust tervisega seonduvast ning rõhutame, kui oluline on võtta vastutust oma tervise eest. Seltsi tegevusi viivad ellu kümme erinevat töögruppi, millest neli on sel suvel esindatud ka Autovabaduse puiesteel.

Salvesta kalendrisse
Kuupäev: 2. august
Kellaaeg: 18:00-19:30
Toimumiskoht: Meisterdamispaviljon
Kategooria: Töötuba
Maksumus: Tasuta