Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image

Kalender

04. aug Eesti Arstiteadusüliõpilaste Selts: rahvatervise ja seksuaaltervise töögrupi töötoad

Kolmapäeviti (14.07, 21.07, 28.07, 04.08) kell 18–20 saab meisterdamispaviljonis osaleda Eesti Arstiteadusüliõpilaste Seltsi rahvatervise ja seksuaaltervise töögrupi töötubades. Õpetatakse, kuidas läbi mänguliste tegevuste võiksid lapsed üle saada arstide kartusest. Ka arutletakse tervete ja turvaliste suhete üle.
21. juulil ja 4. augustil pakub rahvatervise töögrupp lisaks võimalust mõõta vere kolesteroolitaset.

Kolmapäeviti kell 18–20: rahvatervise töögrupp
Pakume pere väiksematele liikmetele lemmiku kaisulooma arstilkäiku. Kohal on kaisukaruhaigla arstid, kelle abiga on võimalik üle saada arstide hirmust läbi mängulise tegevuse.
Oodatud on seega nii pere nooremad kui vanemad liikmed!

21. juulil ja 4. augustil pakub rahvatervise töögrupp lisaks võimalust mõõta ka vere kolesteroolitaset.

Kolmapäeviti kell 18–20: seksuaaltervise töögrupi töötuba
Läbi erinevate ülesannete on külastajatel võimalus mõtiskleda tervete ja turvaliste suhete üle. Näiteks on teemaks erinevad nõusoleku väljendamise viisid, lähisuhtevägivalla liigid ja laste turvalisus. Eesmärgiks on murda kasvõi veidike lähisuhte- ja seksuaalvägivalda ümbritsevat stigmat ning panna inimesi mõtlema enda suhete tervise peale (sh sõprussuhted, peresuhted, töösuhted jne). Ülesanded sobivad igas vanuses inimestele – läheneme igale külastajale individuaalselt.

---
Eesti Arstiteadusüliõpilaste Selts on Tartus tegutsev Eesti arstitudengeid ühendav organisatsioon, mis tegutseb selle nimel, et tulevased Eestinarstid oleksid professionaalselt senisest veel kõrgemal tasemel. Selleks loome üheskoos erinevaid võimalusi arstitudengite igakülgseksnarendamiseks ning eneseteostuseks, et meist saaksid veelgi paremad arstid nii meie patsientidele kui ka Eesti ühiskonnale. Korraldatakse arvukalt üritusi, et tõsta inimeste teadlikkust tervisega seonduvast ning rõhutame, kui oluline on võtta vastutust oma tervise eest. Seltsi tegevusi viivad ellu kümme erinevat töögruppi, millest neli on sel suvel esindatud ka Autovabaduse puiesteel.

Salvesta kalendrisse
Kuupäev: 4. august
Kellaaeg: 18:00-20:00
Toimumiskoht: Meisterdamispaviljon
Kategooria: Töötuba
Maksumus: Tasuta