Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image

Kalender

05. okt

Ideede Teisipäev: Innovatsioonijuhtimisest otse ja ausalt

ideede teisip.jpg

Kogenud innovatsioonijuht Mart Maasik räägib juhilt juhile formaadis, miks ja kuidas ettevõttes vajalikke muutusi planeerida, kujundada ja ellu viia. Ja miks see kõik vajalik on.
 
Mart on juht, kellel on 19-aastane rahvusvaheline ärikogemus finantssektoris, SEB Grupis Eestis ja peakontoris Rootsis, keskendudes äri arendamisele, muutustele ja innovatsiooni juhtimisele. Ta on kaas-asutanud ökosüsteemi liikumisi nagu ettevõtluskonkurss Ajujaht ja Innovation Leaders Club, õppinud Stanfordis innovatsioonijuhtimist. Tal on isiklikud kogemused ettevõtja ja ingelinvestorina. Samuti aitab ta kaasa Jõhvi Tehnoloogiakooli kood/Jõhvi loomisele. Nüüdne põhifookus on Tartu Ülikoolile kuuluva investeerimisettevõte UniTartu Ventures käivitamine eesmärgiga luua tugev platvorm, kus kohtuvad varases staadiumis teaduspõhine ettevõtlus ja investorid ning seeläbi investeerida Eestis paikneva teadusmahuka äri arengusse.
 
Ürituste moderaatoriks on Andrus Kurvits, Tartu Teaduspargi juhatuse liige ja ESA BIC Estonia juht. Andrus omab pikaajalist juhtimiskogemust erinevate sektoristest ning on vedanud eest mitmeid innovaatilisi tooteid pakkuvaid iduettevõtteid.
Ettekandele järgneb küsimuste ring, kus saab vastused kõigile põletavatele innovatsiooni, juhtimise, muutuste loomise ja elluviimisega seotud küsimustele.

Ideede Teisipäev on valdkondade ülene kohtumisõhtu juhtidele ja spetsialistidele, et jagada omavahel ideid, parimaid kogemusi, töövõtteid ning arutada Eesti ja maailma tööstuse ning majanduse arengute hetkeolukorra ja suundumuste üle.

Üritus on tasuta, kuid vajalik on eelnev registreerimine.

Seoses avalike ürituste korraldamisele seatud piirangutega saame saaliüritusele lubada vaid negatiivse testitulemusega, COVID-19 haiguse läbi põdenud või selle vastu vaktsineeritud inimesed. Vastavad tõendid saab luua patsiendiportaalis digilugu.ee ning on kohustuslikud ettenäitamiseks saaliüritusel osalejatele. Kohapeal testi tegemise võimalust ei pakuta.

Salvesta kalendrisse
Kuupäev: 5. oktoober
Kellaaeg: 16:00-18:00
Toimumiskoht: SPARK Demo, Narva mnt 3
Kategooria: Ettevõtlusnädal
Maksumus: tasuta
Korraldaja: Tartu LV, Tartu Ärinõuandla, Tartu Teaduspark
Kontaktisik: kadri.arrak@teaduspark.ee