Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image
11°

Kalender

11. okt IT-pädevuse kaasamine tööstusettevõttesse

Arenguhüppeks ja lisandväärtuse kasvatamiseks vajab tööstusvaldkond uuenduslikku ja loovat lähenemist ning oskust infotehnoloogiavõimaluste kasutamiseks. Üheks olulisemaks takistuseks võivad saada sektorites töötavate spetsialistide ja juhtide tagasihoidlikud oskused ning teadmised uuenduslikest lahendustest lisandväärtuse loomisel. Konkurentsivõime parandamiseks on tööjõumahukal ja traditsioonilisel tööstusel aeg kaasa minna muutunud, digitaliseeritud maailmaga.

Tartu Ülikooli arvutiteaduse instituut toob seminari raames kokku erinevate tööstusettevõtete esindajad, kes jagavad praktiliste näidete põhjal oma kogemusi IT-pädevuse kaasamisest ettevõttesse. Olgu see siis oma äriprotsesside korraldamiseks ja efektiivistamiseks, kvaliteedikontrolli hõlbustamiseks või hoopis esimeste sammude tegemiseks andmepõhises ärianalüüsis. Kõik käsitletavad tööstusettevõtted on IT-kompetentsi kaasamisele lähenenud erinevas formaadis, mis annab võimaluse mitmekülgseks perspektiiviks ja aruteluks.

Teemat avavad:
Kerry Lumi, Estiko-Plastari IT-juht — Miks palkas Estiko-Plastar IT-juhi?
Tauno Mõts, Promens AS projektijuht — Tootmise efektiivistamine sammhaaval
Mihkel Peedimaa, Räpina Paberivabriku juhataja, Anastasiia Shevchenko, TÜ arvutiteaduse instituudi ettevõtlussuhete spetsialist — Kuidas rakendada ettevõtte hüvanguks IT-tudengeid?


Ootame seminarile osalema eelkõige tööstusettevõtete esindajaid, kellele antud mõttevahetus enim kasu toob.

Salvesta kalendrisse
Kuupäev: 11. oktoober-11. oktoober
Kellaaeg: 11:15-12:45
Toimumiskoht: Dorpati Konverentsikeskus, Petersoni saal
Kategooria: Ettevõtlusnädal 2019
Maksumus: tasuta
Korraldaja: Tartu Ülikooli arvutiteaduse instituut
Registreeru
Ees- ja perekonnanimi*
Ametinimetus*
Organisatsioon*
E-post*