Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image
12°
12°

Kalender

07. okt

Karjäärimuutused – uus normaalsus tööelus?

Tänases muutlikus töömaailmas seisavad inimesed sagedamini silmitsi erisuguste karjäärimuutustega. Kas organisatsioonid on selleks valmis?

Ettevõtted on sunnitud tänastes oludes tegema sagedamini inimeste tööelu muutvaid ja mõjutavaid otsuseid ning samas toetama oma töötajaid muutustega kohanemisel. Teisalt tulevikku vaatavalt ette mõtlema, kuidas kiirete arengutega kaasas käimiseks tööd ümber kujundada ning organisatsioonile vajalike oskustega töötajaid tagada.
Töötajal tuleb valmis olla käigu pealt uusi oskusi omandada ja neid omas töös rakendada, vajadusel liikuda teistsugusesse tööalasesse rolli või hoopis töökoha kaotamisega ette võtma suurem karjäärimuutus.

Seminaril mõtestame erisuguseid tööalaseid muutusi kui osa tänasest karjääriteekonnast, millega tuleb teadlikult arvestada, sh järjepidevalt oskusi arendades tänaseid ja tulevasi vajadusi silmas pidades. Oma kogemuslugu jagab hiljuti karjäärimuutuse läbi teinu ning inimesi sütitab oma persoonibrändi looma selle valdkonna ekspert.

INFO JA REGISTREERIMINE

Esinevad: Anna Gramberg, Olesija Saue, Liina Helstein

Seoses avalike ürituste korraldamisele seatud piirangutega saame saaliüritusele lubada vaid negatiivse testitulemusega, COVID-19 haiguse läbi põdenud või selle vastu vaktsineeritud inimesed. Vastavad tõendid saab luua patsiendiportaalis digilugu.ee ning on kohustuslikud ettenäitamiseks saaliüritusel osalejatele. Kohapeal testi tegemise võimalust ei pakuta.

Salvesta kalendrisse
Kuupäev: 7. oktoober
Kellaaeg: 10:00-12:30
Toimumiskoht: Tartu Loodusmaja, Lille 10
Kategooria: Ettevõtlusnädal
Maksumus: tasuta
Korraldaja: Eesti Kaubandus-Tööstuskoda
Kontaktisik: Liina.Helstein@koda.ee