Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image

Kalender

08. okt

Kuidas e-kaubanduses edukas olla?

Kuidas on pandeemia tarbijate harjumisi ja e-ostlemist muutnud ning kuidas rahvusvahelises konkurentsis ellu jääda?

Seminaril saad ülevaate e-kaubanduse olukorrast, tulevikutrendidest, tarbijaharjumuste muutustest ning ootustest Eesti e-poodidele. Jagatakse soovitusi, kuidas rahvusvahelises konkurentsis olla, kuuled, milles on Eesti e-poodide peamised eksimused kui ka probleemid ning kitsaskohad.
 

8VK_6909.jpg

Ürituse viib läbi Tõnu Väät, kes juhib igapäevaselt Eesti E-kaubanduse Liitu, omab kõige värskemat ülevaadet turu trendidest, käivetest, kui e-äride probleemikohtadest. E-kaubanduse Liit annab välja Turvalise Ostukoha usaldusmärgist, korraldab E-smaspäeva, monitoorib pakiautomaatide mahtusid, tegeleb uuringute, statistika kui e-äride arendamiseks mõeldud koolituste ja soovituste jagamisega

Seoses avalike ürituste korraldamisele seatud piirangutega saame saaliüritusele lubada vaid negatiivse testitulemusega, COVID-19 haiguse läbi põdenud või selle vastu vaktsineeritud inimesed. Vastavad tõendid saab luua patsiendiportaalis digilugu.ee ning on kohustuslikud ettenäitamiseks saaliüritusel osalejatele. Kohapeal testi tegemise võimalust ei pakuta.

Vabandame, osalejate piirarv on täitunud ja registreerumine on suletud.
Salvesta kalendrisse
Kuupäev: 8. oktoober
Kellaaeg: 10:00-11:30
Toimumiskoht: Tartu Loodusmaja, Lille 10
Kategooria: Ettevõtlusnädal
Maksumus: tasuta
Korraldaja: Tartu LV ettevõtluse arengu osakond
Kontaktisik: Marilin Kroon eao@tartu.ee