Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image

Kalender

05. okt

Kuidas olla edukas muutuste ajal?

Maailmas toimuva taustal on nüüdseks on selge, et muudatusi on rohkem kui varem, muutuda tuleb kiiremini kui varem ja muutused ei lõpe iial.

  • Missugused ettevõtted on muudatustes edukad ja kuidas selle tempoga kaasas käia?
  • Kuidas kohandada oma pakkumist, turundust, müüki ja tootmist?
  • Kuidas olla tõhusam eksporditurgudel tänu uutele digitaalsetele võimalustele?

Anname 7 soovitust, kuidas olla edukas muutuste ajal.
„Kuumal toolil“ istub külalisesineja Edo Allas (Kasevetekohin OÜ), kes jagab ettevõtte kogemusi muudatuste ajal.

Töötuba viib läbi Anu-Mall Naarits, Marketingi Instituudi tegevjuht, Eesti üks tuntumaid turunduskoolitajaid ja konsultante, kellel on kogemust üle 15 aasta. Ta on juhtinud turundus- ja müügimeeskondi Baltikas, Radiolinjas (praegune Elisa), Eesti Kindlustuses (praegune If Kindlustus) ning viinud läbi sadu erinevaid turunduskampaaniaid.
Kasevetekohin OÜ loodi 2016. aastal grupi entusiastide poolt, et elustada traditsioonilised tooted tänapäevases lahenduses. Aastatega on läbitud kasemahla korjamise, töötlemise ja turundamise etapid. Ettevõtte peamine eesmärk on hoida kogu tegevus võimalikult looduslähedane – see tagab toodete kõrge kvaliteedi ja toetab tervislikku eluviisi. Kõik Kasevete tooted omavad mahesertifikaati. Kasutatakse tänapäevaseid tehnoloogiaid, mis võimaldavad tooteid pikemalt säilitada, muutmata nende algupäraseid omadusi. Õppimine ja katsetamine on pidev protsess ja see hoiab Kasevete meeskonna vaimu erksana.

Seoses avalike ürituste korraldamisele seatud piirangutega saame saaliüritusele lubada vaid negatiivse testitulemusega, COVID-19 haiguse läbi põdenud või selle vastu vaktsineeritud inimesed. Vastavad tõendid saab luua patsiendiportaalis digilugu.ee ning on kohustuslikud ettenäitamiseks saaliüritusel osalejatele. Kohapeal testi tegemise võimalust ei pakuta.

 

Registreeru
Ees- ja perekonnanimi*
Ametinimetus*
Organisatsioon*
E-post*
Salvesta kalendrisse
Kuupäev: 5. oktoober
Kellaaeg: 13:00-14:30
Toimumiskoht: Tartu Loodusmaja, Lille 10
Kategooria: Ettevõtlusnädal
Maksumus: tasuta
Korraldaja: Tartu LV ettevõtluse arengu osakond
Kontaktisik: eao@tartu.ee, 7361192