Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image

Kalender

03. aug Liikuvusnõustamine

Autovabaduse puiesteel saab tutvuda liikuvusnõustaja abiga säästvate liikumisvõimalustega Tartus ning rakendada neid oma argiliikumisse. Liikuvusnõustamise käigus aitab liikuvusspetsialist leida elanikel võimalusi korraldada oma igapäevaseid liikumisi võimalikult mugavalt ja säästlikult. Tutvustatakse erinevaid liikuvusteenuseid ning püütakse leida iga inimese vajadusi arvestavad parimad lahendused.

Liikuvusnõustamise käigus aitab Tartu linnavalitsuse liikuvusspetsialist Aksel Part leida elanikel võimalusi oma igapäevaste liikumiste korraldamiseks võimalikult mugavalt ja säästlikult. Tutvustatakse erinevaid Tartus kättesaadavaid abimaterjale ja liikuvusteenuseid ning püütakse leida just iga inimese vajadustele vastavad parimad variandid.

Liikuvusnõustamine on lisaks kõigele muule kasulik ka Tartu linnavalitsusele tagasiside andmiseks, nii et kohale tasub tulla ja oma muredest rääkida ka juhul, kui kõik erinevad variandid oma igapäevaste liikumiste tegemiseks on juba selged. Nii saab võimalikult kiiresti parandada vead või puudujäägid, mis takistavad täna elanikel linnas mugavalt ja säästlikult oma sihtkohtadesse jõudmist.

Salvesta kalendrisse
Kuupäev: 3. august
Kellaaeg: 17:00-20:00
Toimumiskoht: Koosolekupaviljon
Kategooria: Vestlusring
Maksumus: Tasuta