Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image

Kalender

02. aug Eesti Arstiteadusüliõpilaste Selts: toitumise töötuba

Esmaspäeviti (12.07, 19.07, 26.07, 02.08) saab meisterdamispaviljonis Eesti Arstiteadusüliõpilaste Seltsi eestvedamisel osaleda toitumise töötoas.

Keskkonnatervise töögrupi toitumise töötuba
Pakume külastajatele võimalust erinevatest etteantud toiduainetest panna taldrikule oma äranägemise järgi kokku üks tervislik toidukord, misjärel anname neile tagasisidet valitud toiduainete keskkonnamõju ning toitainete sisalduse kohta.

Ürituse jooksul on avatud Lastefondi korjandus laste füüsilise ja vaimse heaolu nimel tegutsevale perevägivalla ohvrite psühholoogilise nõustamise projektile.

---
Eesti Arstiteadusüliõpilaste Selts on Tartus tegutsev Eesti arstitudengeid ühendav organisatsioon, mis tegutseb selle nimel, et tulevased Eestinarstid oleksid professionaalselt senisest veel kõrgemal tasemel. Selleks loome üheskoos erinevaid võimalusi arstitudengite igakülgseksnarendamiseks ning eneseteostuseks, et meist saaksid veelgi paremad arstid nii meie patsientidele kui ka Eesti ühiskonnale. Korraldatakse arvukalt üritusi, et tõsta inimeste teadlikkust tervisega seonduvast ning rõhutame, kui oluline on võtta vastutust oma tervise eest. Seltsi tegevusi viivad ellu kümme erinevat töögruppi, millest neli on sel suvel esindatud ka Autovabaduse puiesteel.

Salvesta kalendrisse
Kuupäev: 2. august
Kellaaeg: 19:30-21:00
Toimumiskoht: Meisterdamispaviljon
Kategooria: Töötuba
Maksumus: Tasuta