Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image

Tartu Noorsootöö Keskus

Tartu on nooruselinn, kus noortel on igakülgsed võimalused arenguks ja eneseteostuseks. Noorsootöö julgustab noort avastama, hoolima ja tegutsema.

Kultuuriosakond
Raekoja plats 12,  51004 Tartu
Telefon: 7361 360
 

Tartu Noorsootöö Keskus

Tartu Noorsootöö Keskus on alates 1. maist 2018 tegutsev Tartu linna hallatav asutus. Keskuse ülesandeks on innustava ja uuendusliku noorsootöö keskkonna loomine Tartu linna noortele, et neist kujuneksid tegusad, loovad ja õnnelikud inimesed.

2018. aastal on Tartu Noorsootöö Keskusel kaks tegutsemiskohta: Anne Noortekeskus (Uus 56, Tartu) ja Lille Noortekeskus (Lille 9, Tartu). Alates 2019. aastast liitub kolmas tegutsemiskoht: Ilmatsalu Noortekeskus (Järve tee 8, Ilmatsalu).

Keskuse tegevuste kohta saab infot Facebookist ja Kultuuriaknast.

Kontaktandmed

Tartu Noorsootöö Keskus, Uus 56, 50606 Tartu
Telefon 5346 2889
E-post noorsootookeskus@raad.tartu.ee

Juhtkond
Direktor Grete Sarap grete.sarap@raad.tartu.ee / 5346 2889
Haldusjuht Raili Koort raili.koort@raad.tartu.ee / 5382 9835
Administraator Heilika Peterson heilika.peterson@raad.tartu.ee / 524 6146
Arendusjuht Mariliis Maremäe mariliis.maremae@raad.tartu.ee / 5303 3606
Projektijuht Helene Toomeoks helene.toomeoks@raad.tartu.ee / 5303 7733

Lille Noortekeskus
Juhataja Reelika  Lodjak reelika.lodjak@raad.tartu.ee / 5308 8999
Noorsootöötaja Elisabeth Jänes elisabeth.janes@raad.tartu.ee / 5303 4193
Noorsootöötaja Kristiin Vink kristiin.vink@raad.tartu.ee / 5343 9829
Noorsootöötaja Elise Ader elise.ader@raad.tartu.ee / 5450 2232

Anne Noortekeskus
Juhataja Janne Puks janne.puks@raad.tartu.ee / 5886 4802
Noorsootöötaja Kristina Kraani kristina.kraani@raad.tartu.ee / 508 1858
Noorsootöötaja Natali Joonas natali.joonas@raad.tartu.ee / 517 3463
Noorsootöötaja William Kass william.kass@raad.tartu.ee / 5303 3616

 

Tartu Noorsootöö Keskuses töötab ka tähtajalise või vabatahtliku töö lepinguga inimesi, infoks palun pöörduda administraatori poole.

Tartu Noorsootöö Keskuse struktuur

Viimati muudetud 08.11.2018