Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image

Tagasisideküsitlus

Head Tartu kodulehe külastajad!

Teie ees on Tartu uus koduleht. Palume teilt tagasisidet ja ettepanekuid, et teha koduleht koostöös veelgi paremaks. Jälgime jooksvalt tagasisidet, parandame lihtsamad vead esimesel võimalusel ning analüüsime küsimusi, mis vajavad kas lisaarendust või suuremaid muudatusi, ning otsustame nende elluviimise võimalikkuse. Kui soovite oma ettepaneku osas tagasisidet, andke sellest soovist teada küsitluse lõpus oleva välja kaudu.

Uuel kodulehel oleme pööranud suurt tähelepanu info leitavusele. Selleks on põhjalikult läbi arutatud ja kasutajate hulgas testitud kodulehe ülesehitus, uuenenud on otsingusüsteem ning lisandunud on märksõnastamise funktsioon, mis suurendab otsingu täpsust. Lisaks sai koduleht uue disaini ning mitmeid uusi funktsionaalsusi: vaegnägijate vaade, nutiseadmetele kohanduv vaade, uudiste ja sisulehtede „jagamise“ võimalus sotsiaalmeedias, kommenteerimisvõimalus uudiste juures jmt. Veebi sisu osas võtsime ette täieliku inventuuri. Ettevalmistamisel on ka võõrkeelsed lehed.

Täname kaasa mõtlemast!

Tartu Linnavalitsus

PS! Kui Te mingil põhjusel ei soovi tagasisidet selle küsitlusvormi kaudu jätta, siis võite meile tagasisidet anda ka meili teel: infokeskus@raad.tartu.ee
 

*nõutud vastuseväljadega küsimused


Kuivõrd vastab Tartu linna UUS koduleht järgmistele omadustele?

Esinduslik

Lihtne ja loogiline

Pilkupüüdev

Päevakajaline

Sisukas

Sõbralik

Tartu-pärane

Usaldusväärne

Uuenduslik

Mis Teil UUE kodulehe juures meeldib?

Mis Teile UUE kodulehe juures ei meeldi?

Kuidas hindate info leitavust ja kodulehe ülesehitust?

Millised on Teie konkreetsed ettepanekud, mida võiks lehe juures muuta?

Kui tihti külastate Tartu linna kodulehte?*

Olen*

Kuulute vanusegruppi*

Teie nimi*

e-posti aadress*

Kas soovite tagasisidet?*