Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image
-1°
-1°

Tartu sümboolika

Tartu ametlikeks sümboliteks on lipp ja vapp. Lisaks tutvustab Tartu linn end mitmete teiste sümbolite abil. Siit lehelt saab ülevaate neist sümbolitest ja nende kasutustingimustest.

Avalike suhete osakond
Jaani 7, 51007 Tartu
736 1345
 

Tervise programm Terve Tartu

„Terve Tartu“ kontseptsioon seisneb idees koondada ühise nimetaja alla Tartus toimuvad tervise edendamise tegevused ja propageerida Tartut aktiivse linnana. Kontseptsioon hõlmab sportlikku ja liikuvat eluviisi, tervise eest hoole kandmist ja tervet suhtumist endasse, kaaslastesse ja keskkonda.

„Terve Tartu” logo kasutatakse kas ühe korra toimuvate, kampaaniate või sarjana toimuvate tervist toetavate tegevuste puhul, mitte asutuste igapäevase töö reklaamimisel.

„Terve Tartu” tegevuste läbiviijateks võivad lisaks Tartu linnavalitsusele olla ka kõik Tartus tervist edendavad ja propageerivad organisatsioonid, äri- ja mittetulundusühingud ning teised asjast huvitatud isikud, kes saavad Tartu linnalt tegevuste korraldamiseks toetust või kelle tegevused kattuvad eesmärkidega ning kes saavad linnavalitsuselt vastava nõusoleku.

Linnavalitsus annab logo kasutamiseks loa pärast sooviavalduste läbivaatamist. Sooviavalduse võib saata vabas vormis e-kirjana aadressil tervetartu@raad.tartu.ee. Avaldusse tuleb märkida ürituse korraldaja ja seotud asutused, ürituse nimi ja sisu kirjeldus, vastutav isik, kontaktnumbrid ja toimumise aeg. Pärast kinnituse saamist võite logo alla laadida siit lehelt.

 

FAILID ALLALAADIMISEKS

MILLIST FAILIFORMAATI KASUTADA?

  • PNG - Kasutamiseks MS Office´i, OpenOffice´i jm kontoritarkvara dokumentides ja veebis.
  • PDF - Trükiste jaoks, vektorformaat Illustratori, Coreli, InDesigni jms jaoks (Illustratori PDF default-seadetega).
  • EPS - Sama, mis PDF, aga sobib ka Coreli vanematele versioonidele (genereeritud Illustratoris EPS 8 seadetega).

Näiteid logo kasutusest

Terve Tartu logo kasutamine

Terve Tartu logo kasutamine

Viimati muudetud 07.12.2020