Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image

Abeli mälumängu hooaeg jätkub septembris

Eesti Ornitoloogiaühingu pressiteade

9. september 2020 / Populaarse Abeli mälumängu hooaeg jätkub pärast pikka pausi 17. septembril kell 18.00 korporatsioon Ugala majas.

Mälumängul saab osaleda kuni kuueliikmelistes võistkondades. Vastata tuleb 20 loodusteemalisele küsimusele, mille koostaja on Kotkaklubi ja Eesti Ornitoloogiaühingu liige ning linnusõber Urmas Abel.

Mälumäng on neljapäeval, 17. septembril kell 18.00–20.00 korporatsioon Ugala majas (Kuperjanovi 16, Tartu). Osalemistasu on kolm eurot inimese kohta ning kogu tulu läheb noorte looduslaagri korraldamiseks. Kohapeal saab osta karastusjooke, tasumine sularahas.

Iga mängu ja hooaja parimatele võistkondadele on auhinnad. Auhinnad on välja pannud Eesti Ornitoloogiaühing, Viru folk, Soomaa.com, Kotkaklubi, Kaitseväe Akadeemia, Tartu Ülikooli loodusmuuseum ja teised asutused. Heategevusliku mängu korraldamist toetab korporatsioon Ugala.

Järgmised mälumängud on 14. oktoobril, 11. novembril ja 10. detsembril, juhul kui avalike ürituste korraldamisele ei seata piiranguid. Jooksvat infot saab ornitoloogiaühingu veebilehelt ja Facebooki lehelt.

NB! Palun loobu osalemisest ja jää koju, kui oled mälumängule eelneva 14 päeva jooksul olnud haige, sul on esinenud haiguse sümptomeid või oled olnud lähikontaktis COVID-19 haigega. Kohapeal pese või desinfitseeri tihti käsi, hoia teistega distantsi või kanna maski, aevastamisel või köhimisel kata suu ja nina ühekordse salvrätiga, mis viska koheselt prügikasti ja puhasta käed.

Lisainfo:
Eesti Ornitoloogiaühing
[email protected]
www.eoy.ee
www.facebook.com/ornitoloogiayhing

Viimati muudetud 09.09.2020