Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image
-18°

Aparaaditehase kunstnike ja disainerite parimad tööd oksjonil

MTÜ Aparaaditehase pressiteade

poe vaade Foto: Kristel Sergo

15. november / Reedel, 16. novembril kell 20:00 toimub Aparaaditehase esinduspoes Made in Aparaaditehas oksjon.

Oksjonil tulevad pakkumisele kultuuritehases tegutsevate või tehasega lähedalt seotud olevate kunstnike ja disainerite tööd. Esmakordselt toimuv oksjon annab võimaluse tutvuda Aparaaditehases kohapeal valminud loominguga ning sellest killuke ka endaga koju viia. Pakkumisele tulevad tööd on väga eriilmelised: leidub nii Aparaaditehase ateljeedes valminud maale kui disainrõivaste ainueksemplare, sisekujunduselemente, mänguasju, aksessuaare ja palju muud põnevat. Oksjoni viib läbi Hendrik Vissel.

 

Aparaaditehase kunsti- ja disainioksjon toimub nädalavahetusel aset leidva Kultuurikaubamaja raames. Lisaks oksjonile toimub Aparaaditehases reedel mitu töötuba, laste moedemonstratsioon, kunstnikevestlus Kogo galeriis ning avatakse uus lasterõivaste taaskasutuspood. Laupäeval leiab Armastuse saalis aset populaarne Müürilille täika ning mõlema päeva jooksul võib Aparaaditehase restoranidest ja kauplustest leida häid eripakkumisi.

 

Oksjonil osalevad kunstnikud ning disainerid: Anni Ansmann, Ainiki Manglus, Edgar Tedresaar, Gerda Retter, k u u l (Raine Toss), Kata ateljee, Liis Koger, Maarja Sööt, Reet Needo, Kristel Sergo (Olevus Art), Regina-Mareta Soonsein, Kaari Kangro (Story of Afterlife), Tiia Piiling, UUP Design (Andre Visnapuu ja Triin Kõivupuu), Alar Tuul.

 

Rohkem infot oksjoni ja Kultuurikaubamaja kohta võib leida Aparaaditehase kodulehelt https://www.aparaaditehas.ee/uritused/kultuurikaubamaja-16-17-november ning Facebookist https://www.facebook.com/events/489345738140365/

 

Viimati muudetud 15.11.2018