Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image
13°

Homsest algab Tartu linna suvekampaania 2018 – "Tartu asub tänava lõpus!"

Tartu Linnavalitsuse pressiteade

plakat

1. juuni / Tänavune Tartu linna suvekampaania viib Tartu vahvate pop-up festivalidega külla Narva, Pärnusse ja Tallinna.

Lisaks erinevatele ülesastumistele ja toredale näitusele loositakse neis linnades välja mitmeid auhindu.

Pop-up festivalid toimuvad 2. juunil kell 13-16 Narva linnuse pargis, 9. juunil kell 12-15 Pärnus Martensi väljakul ja 16. juunil Tallinnas Vabaduse väljakul. Kampaania eesmärgiks on tutvustada siseturistidele Tartu ja Tartumaa rohkeid puhkamisvõimalusi ning samal ajal lükata ümber mõtteviisi, et Tartu asub neist linnadest liiga kaugel.

Igas linnas on peaauhinnaks puhkusepakett Tartus, kuhu võitjad saavad sõita uhiuue ja säästliku elektrimootoriga BMW i3-ga.

Kampaanias löövad kaasa mitmed Tartu ettevõtted: muuseumid ja atraktsioonid, hotellid, restoranid ja kohvikud ning teised turismisektoriga tegelevad ettevõtted, kes on omalt poolt panustanud nii Tartu võimalusi tutvustavate stendide valmimisse kui ka auhinnafondidesse. Kampaania jaoks loodud kümnest kahepoolsest stendist koosnev näitus jääb igasse linna kohalikele uudistamiseks üles nädalaks.

Loosimiste peaauhinna - rendiauto Tartusse paneb välja BMW. Koos uhiuue BMW i3 autorendiga kuulub Narvas väljaloositavasse paketti:

  • ööbimine Hektor Design Hosteli peretoas;
  • Teaduskeskus AHHAA piletid;
  • Tagurpidi Maja piletid;
  • Jääaja Keskuse piletid;
  • maitsev kinkekott Salvestilt.

Majutust, toitlustust ja tegevusi kogu kampaaniasse pakuvad: Hektor Design Hostel, V Spa ja V Spaa hotell, kohvik Pööre Atlantise majas, Teaduskeskus AHHAA, Tagurpidi maja, Aura Keskus, Jääaja Keskus, Vudila mängumaa, Salvest, Tartu Turuhoone ja sealsed kauplejad, Seto Line reisid, Tartu Ülikooli muuseum, Teater Vanemuine, Sibulateel asuvad ettevõtted: Alatskivi loss, Peipsimaa külastuskeskus, Voronja Galerii, Liivi muuseum ja Kadrina mõis ning mitmed teised koostööpartnerid.

Panuse festivali programmi annavad Tartu linnalt kultuuritoetust saanud ühendused ning Salvest, kes toetab lisaks loosimängude auhinnapakettidele esinejaid väikese kõhutäiega ning annab peaauhinna võitjale tee peale kaasa maitsva auhinnakoti.

Kampaaniat korraldab SA Tartumaa Turism koostöös Creative Unioniga.

Rohkem informatsiooni festivalide kohta leiate Facebooki lehelt "Tartus on rohkem" ja www.visittartu.com/et. Juba on võimalik külastada ka Narva ürituse linki Facebookis: https://www.facebook.com/events/171014983745136/

Lisainfo: Annika Ojasaar, SA Tartumaa Turismi projektijuht ja turundusspetsialist, +372 5886 7883, +372 740 0782, annika.ojasaar@visittartu.com

 

Viimati muudetud 01.06.2018