Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image
-2°
-2°

Kultuuriaken soovitab: nädala kultuurisündmused 14.-20.06

Tartu Linnavalitsuse pressiteade

muuseuminädala laagrid

14. juuni 2021 /

Tartu muuseuminädala laagripäevad
14.-18.06
Tartu muuseumid

Üksteist Tartu muuseumit on ühendanud jõud ja pakuvad suvevaheaja algusesse seikluslikke laagripäevi ning vahvaid uusi kohtumisi teiste lastega. Valikus on kuus eriilmelist programmi, mille käigus avastatakse iseenda supervõimeid, orienteerutakse Tartu linnamaastikel ning kui linnadžunglis ellujäämine on selge, põrutatakse otse kosmosesse.   
https://kultuuriaken.tartu.ee/et/syndmus/tartu-muuseumin%C3%A4dala-laag…

Öst-West Fest
14.-19.06
Elektriteater

Öst-West Fest filmiprogrammis ristuvad Ameerika ja Nõukogude Liidu vesternikangelaste teed. Festival paneb omavahel dialoogi kaks raudse eesriidega eraldatud filmižanri: klassikaline USA western ja selle paroodia NSVL-ist östern.
https://kultuuriaken.tartu.ee/et/syndmus/%C3%B6st-west-fest

Kolm meest, naine ja 90ndad
15.06 kell 19.00
ERMi suvelava

Kolm meest ja naine ehk Märt Avandi, Lauri Liiv, Johan Randvere ja Nele-Liis Vaiksoo tulevad taas, et tuua teieni enda tutikas kontsert.
https://kultuuriaken.tartu.ee/et/syndmus/kolm-meest-naine-ja-90ndad?eve…

Salongikontsert: Impromachine 4000
15.06 kell 20.00
Kultuuriklubi Salong

Uue kontserdisarja raames esineb Salongi suveaias Impromachine 4000.Tartus kokku saanud koosseis Impromachine 4000 on vabaimprovisatsioonilist muusikat esitav koosseis, kes enamasti seikleb ambient ja groove'i radadel. Lisaks sekke tantsulist funki ja avangardsemaid helisid.
https://kultuuriaken.tartu.ee/et/syndmus/salongikontsert-impromachine-4…

VIII soome-ugri rahvaste maailmakongress
16.-18.06
ERM

Kongressi teema on „Kultuurimaastikud – keel ja meel“. Teemarühmades käsitletakse keele säilitamise ja edasiandmise ning kakskeelsuse probleemide kõrval ka kliimamuutuste mõju soome-ugri rahvastele ja kultuuriinnovatsioonide küsimusi. Kongressi ametliku programmi kõrval on kavas mitmesuguseid kongressi teemadega seotud kõrvalüritusi, kuhu on oodatud kõik huvilised.
https://kultuuriaken.tartu.ee/et/syndmus/viii-soome-ugri-rahvaste-maail…

Tartu jaanipidu
19.06 kell 18.00
Tartu lauluväljak

Tartu tähistab taaskord suurejooneliselt eelseisvat Jaanipäeva! Teie ette astuvad vaieldamatult suurimad kodumaised tähed: Shanon, Koit Toome & Band, Topeltmäng, AG, Jüri Homenja.
https://kultuuriaken.tartu.ee/et/syndmus/tartu-jaanipidu?event=262969

Galeriide öö vol 3
19.06 kell 18.00
Aparaaditehas

Aparaaditehase 10 uut ja vana galeriid on jälle otsustanud ühel õhtul oma uksed külalistele kauemaks lahti jätta! Seekord ootab Aparaaditehas soojal suveõhtul kõiki Tartu galeriide "mekasse", et nautida mitme uue näituse avamist, käia erinevatel tuuridel, külastada ühe-õhtu-baare ning kuulata muusikat nii galeriis, hoovis ja tänaval
https://kultuuriaken.tartu.ee/et/syndmus/galeriide-%C3%B6%C3%B6-vol-3?e…

Rita Ray kontsert
20.06 kell 19.00
ERM

Eksklusiivne kontsert kodumaise souli tähe Rita Rayga! Rita Ray on ainulaadne artist meie muusikalavadel - diivalikku souli, suitsust r&b’d ja 70ndate maiguga diskot esitav lauljatar on vaatamata oma noorele eale suutnud üllatada Eesti publikut oma jõulise vokaali, hingestatud live-kontsertide ja enda kirjutatud loomingu mõtestatud sõnade ning meeldejäävate meloodiatega.
https://kultuuriaken.tartu.ee/et/syndmus/rita-ray-kontsert?event=265387

Rohkem sündmusi ja ka huvitegevusi nii Tartust kui Lõuna-Eestist leiab Kultuuriaknast: https://kultuuriaken.tartu.

Lennart Puksa

kultuuriosakond
peaspetsialist

Tel: 736 1355
Mob: 5854 0214

Viimati muudetud 21.06.2021