Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image

Loodusluuleõhtu Timo Maraniga

Tartu Ülikooli loodusmuuseumi pressiteade

Loodusluuleõhtu Timo Maraniga Foto: Aldo Luud

13. jaanuar 2022 / Tartu Ülikooli loodusmuuseum kutsub 19. jaanuaril toimuvale loodusluuleõhtule, kus sel korral astub üles semiootik ja kirjanik Timo Maran. Sündmuse teises pooles saavad julgemad vabal laval esitada omaloomingut.

Selle aasta esimesel loodusluuleõhtul esitab Timo Maran oma repertuaaris loodusluulet. "Mulle on loomad, puud ja paigad dialoogipartneriteks, kellega koos elada ja mõelda. Loodus on kindlasti ka pidepunkt ja kestvus muidu nii rahutus ja rabedas maailmas," sõnas Timo. 
 
Loodusluuleõhtul pakume teed ja küpsiseid. Üritus kestab kuni kaks tundi, millest esimeses pooles kuulame Timo Marani loomingut ning teises pooles saavad huvilised võimaluse vaba laval omaloomingu esitamiseks. Vabale lavale on oodatud loodustemaatilised loomingulised etteasted.
 
Timo Maran on semiootik ja kirjanik, kelle huviks on inimese ja looduse suhete mõtestamine. Ta töötab Tartu Ülikoolis ökosemiootika ja keskkonnahumanitaaria professorina. Timo Maran kirjutab filosoofilise kallakuga loodusluulet, ta on avaldanud viis luulekogu.
 
Loodusluuleõhtu toimub 19. jaanuaril kell 18.15. Kohapeal pilet 3€, milles sisalduvad tass teed ja küpsised. Muuseumi külastamisel palume esitada COVID tõend koos isikut tõendava dokumendiga ning kanda maski. 
 
Lisateave: 

Tartu Ülikooli loodusmuuseum
tel 737 6076
loodusmuuseum@ut.ee
www.natmuseum.ut.ee

Viimati muudetud 13.01.2022