Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image
13°

Mänguasjamuuseum korraldab 18. jaanuaril PEZ-i mänguasjade perepäeva

Tartu Mänguasjamuuseumi pressiteade

PEZ-mänguasjad

16. jaanuar / Laupäeval, 18. jaanuaril kella 11-14 on kõik kommisõbrad oodatud Tartu Mänguasjamuuseumisse osalema lõbusal PEZ-i mänguasjade perepäeval.

Lahedal laupäevahommikul muuseumisse tulles saab iga uudishimulik osaleda loosiauhindadega PEZ-ide otsimise mängus ja kujundada endale meelepärase kommijagaja. Auhinnad otsimismängus osalejaile on mõistagi PEZ-i kommijagajate ja mänguasjamuuseumi teemalised.

Lisaks saab laupäeval sisse astuda põsepiltide töötuppa ja uudistada PEZ-i mänguasjade teemalist näitust, kuhu on välja pandud esemed Martin Karu erakogust. Enam kui 800 pisiasjast koosneva kollektsiooni kommijagajad pärinevad nii Eestist, Ameerikast kui ka mujalt maailmast. Pühapäeva, 19. jaanuari õhtuni on mänguasjamuuseumis veel  avatud ka möödunud aasta külastatuim näitus "Barbie 60".

Perepäevale pääseb tavapärase muuseumipiletiga.

Tartu Mänguasjamuuseum ja Teatri Kodu asuvad Tartu vanalinnas Lutsu tänaval. Muuseumi näitustemaja ja mängutuba on aastaringselt avatud kolmapäevast pühapäevani kell 11-18. Lisainfot näituste, teatrietenduste ja õpitubade kohta saab aadressilt www.mm.ee või telefonil 7461 777.

 Viimati muudetud 16.01.2020