Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image
23°

Masinad ja mammutid – isadepäev Jääaja Keskuses

Jääaja Keskuse pressiteade

6. november / Sel laupäeval, 10. novembril on Jääaja Keskuses isadepäevale pühendatud eriprogramm.

Kohale tulevad Äksi Motorantšo tsiklid, Tartu Tehnika raskeveotehnika, auhindade ja varustuse näitus, võimalus meisterdada endale puidust auto ning pisematele külastajatele näomaalingud ja paberautode meisterdamine. Isadel sissepääs keskusesse tasuta!

Selleaastasel isadepäeval vallutavad Jääaja Keskuse aatriumi Äksi Motorantšo tsiklid ning keskuse õue ala Tartu Tehnika raskeveotehnika. Jääaja Keskuse hea naaber Äksi Motorantšo toob isadepäevaks kohale oma ägedaimad tsiklid. Parklas toimuvad hea ilma korral ka vigursõidud. Kohal on näiteks Husqvarna TC 50 ja 85 tsiklid, Pocketbike, Speedway, Honda NSF 100 ja palju muud. Jääaja Keskuse konverentsisaalis saab tutvuda auhindade ja varustusega, mille on pannud välja: Robin Robert Mooses, Aksel Pärtelpoeg, Martha Koort, Aron Lenzius, Rita-Liisa Mooses ja Kaarel Kutsar.

Kell 12.00-16.00 saab Jääaja Keskuse seminarisaalis meisterdada juhendaja abiga endale vahva puidust auto. Pisemad külastajad saavad samal ajal lasta teha endale näomaalingu, meisterdada paberist autosid ning mängida Jääaja Keskuse maskotiga. Isadepäeval on kõikidele isadele sissepääs tasuta. Teistele kehtib keskuse tavapärane hinnakiri. Isadepäeval on avatud ka Jääkaru kohvik, kus pakutakse isadepäeva erimenüüd.

„Jääaja Keskus on alati pakkunud isadele nende tähtsa päeva tähistamiseks midagi põnevat ja teistsugust. Sel aastal otsustasime kutsuda külla meie hea naabri Äksi Motorantšo, et teha üheskoos üks mõnus masinaid, mammuteid ja lusti täis päev,“ ütles keskuse turundusjuht Sigrid Sepp.

Täpsema info ja päevakava leiab: http://jaaaeg.ee/isadepaev2018

Lisainfo:
Sigrid Sepp
Turundusjuht
Jääaja Keskus
5911 3753
sigrid.sepp@jaaaeg.ee

Viimati muudetud 06.11.2018