Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image
17°

Mõisavahe tänava korruselamute piirkonnas alustati parklate ehitamist

Tartu Linnavalitsuse pressiteade

Annelinn Foto: Tarmo Haud

26. märts / Sel nädalal alustati Mõisavahe tänava 9-korruseliste elamute juurde parklate ja juurdepääsuteede rajamist.

Korruselamute piirkonna parkimisprobleemide lahendamiseks on linnavalitsuse tellimusel valminud Mõisavahe tänava 34-47 kortermajade vahelise ala parklate ja juurdepääsude rekonstrueerimise projekt, mille elluviimisel luuakse kokku 641 parkimiskohta.

Tänavu kevadsuvel käivad tööd Mõisavahe tänava 37–39 korterelamute lähialas, kuhu tuleb kokku 138 parkimiskohta. Teetööde käigus ehitatakse välja sademeveekanalisatsioon, rekonstrueeritakse tänavavalgustus ja rajatakse haljastus. Erineva laiusega jalgteede ehitamisel arvestatakse nii jalakäijate kui ka ratturitega. Trepikodade juurde on kavandatud jalgrataste parkimise kohad.

Sel nädalal alustati sademeveetorustiku ehitusega. Tööd kestavad orienteeruvalt juuli keskpaigani. Ehitustööde ajagraafik võib seoses eriolukorraga või ilmastikuolude tõttu nihkuda.

Piirkonda lisanduvad parkimiskohad (u 40) saavad olema tasulised

Ehitustööde ajal tuleb kohalikel elanikel arvestada keerulisemate parkimistingimustega. Teetööde ajal saab parkida Mõisavahe 75 avalikus parklas ja eelneval kokkuleppel ka Prisma ostukeskuse parkla Räpina maantee poolsel kolmnurksel osal.

Helle Tolmoff

avalike suhete osakond
kommunikatsioonispetsialist

Tel: 736 1336
Mob: 529 4297

Viimati muudetud 26.03.2020