Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image
10°

MÕTE suveprogramm pakub noortele ettevalmistust tööturule sisenemiseks

MTÜ 4youthEST pressiteade

teenindaja

22. mai / Riiamäel avatud noorte töö- ja vabaajakeskus MÕTE kutsub noori osalema tööeluks ettevalmistavas suveprogrammis.

Programmi eesmärk on arendada noori mitmekülgselt, et neil oleks piisavalt julgust ja oskusi tööturule sisenemiseks. Selleks toimub kord nädalas 6-tunnine teenindustöödeks ettevalmistav koolitus või töötuba ning kahel päeval nädalas saab õpitut proovile panna MÕTE puhvetis kliente teenindades. Lisaks toimub noortele MÕTEs ka lõbusaid ühisüritusi. Programmi tegevus toimub terve suve vältel kolmes vahetuses. Nii saab noor valida, kas soovib osaleda juuni-, juuli- või augustikuises vahetuses. Programmis osalemine on noortele tasuta.

Koostööd tehakse teenindusvaldkonnas tegutsevate ettevõtetega, et tuua kokku tööotsingutel noored ning tööandjad, kelle tööst suure osa moodustab personali otsimine ja koolitamine.

Suveprogrammi saab kandideerida saates oma CV ja motivatsioonikirja info@4youthest.ee. MÕTE tegemistel saab silma peal hoida Facebookis: www.facebook.com/4youthestmote/

Lisainfo: MTÜ 4youthEST juhatuse liikmelt Maret Lind (tel 5354 2315, e-mail maret@4youthest.ee)

Viimati muudetud 22.05.2019