Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image

Nädalavahetus toob Tartusse "TV 10 olümpiastarti" finaalvõistlused ja olümpia perepäeva

Tamme kooli pressiteade

12. juuni / 15.-16. juunil toimub Tamme staadionil TV 10 olümpiastardi finaalvõistlus ning selle raames laupäeval 15. juunil kogupereüritus olümpia perepäev, mille korraldavad Eesti Olümpiakomitee, Tamme Kool ja Eesti Rahvusringhääling.

15. juunil tähistatakse ülemaailmselt rahvusvahelist olümpiapäeva. Sellega seoses toimub Tamme staadionil koos võistlussarja "TV 10 olümpiastarti" finaaletapiga perepäev, kuhu oodatakse aktiivselt osalema igas vanuses tartlasi ning pakutakse mitmesugused sportlikke tegevusi.

Olümpia perepäeva ideega tuli välja "TV 10 olümpiastardi" finaali võõrustav Tamme kool. Sellega tehakse kooli läheneva 100. juubeli eel kingitus kõikidele sportlikele linlastele. Perepäeval saab osavust proovida BMX-ratta põnevusrajal ning uudistada suusahüppeid, proovida sõudmist, laskmist, vehklemise reaktsioonikiirust, slackline tasakaaluharjutusi, tänavatantsu ja palju muud põnevat. Kohal on ka Tartu Ülikooli liikumislabor ning Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseum. Võimalus on oma silmaga näha olümpiamedaleid ja ehtsat olümpiatõrvikut ning kohtuda mitmete olümpiasportlastega. Avatud on sporditurg.

Perepäeva tegevused algavad Tamme staadionil 15. juunil kell 10.30 ja kestavad kuni kella 16-ni.

Lisainfo: Aigar Kukk tel. 53 411299  

Viimati muudetud 12.06.2019