Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image

Noored ja otsustajad arutlevad kultuuri teemadel

Tartu Noorsootöö Keskuse pressiteade

17. juuli / 19.-20. juulil toimub Kodanike Euroopa koostöö projekti „Reveal YouropEaN Cultural Heritage“ raames toimub Tartu raekoja saalis kohtumine "Enrich - Economic Impact of Culture".

Raekoja saali on oodatud nii noored, otsustajad kui ka kõik kultuuri teemadest huvitatud inimesed. Kohal on ka külalised Veszprémi linnast Ungarist, Lendavast (Sloveenia) ja organisatsioonist Foster Europe Austriast. Ürituse avab 19. juulil kell 12.00 Tartu abilinnapea Mihkel Lees.
Kohtumise peateemaks on kultuuri majanduslik mõju. Räägime kultuuri edendamisest ja selle erinevatest aspektidest ning olulisusest noorte seas. Läbi vahetatud kogemuste ja heade praktikate saame üheskoos ülevaate Tartus ja teistes riikides toimuvast.

Osavõtt on tasuta ja töökeeleks on inglise keel.
Rohkem infot ja päevakava on leitav Facebookis: Enrich - Economic Impact of Culture

Projekti "Reveal YouropEaN Cultural Heritage" on algatanud Veszprémi linn ning see on suunatud kultuuripärandi teemadele. Projektiperioodi vältel toimub 9 kohtumist erinevates linnades, milles osalevad partnerriikide delegatsioonid (noored+ valdkonna otsustajad) ning kohalikud teemast huvitatud noored ja valdkonna inimesed.  Iga partner toetab projekti jooksul noori kohaliku kultuuripärandi avastamisel. Kohalike ja rahvusvaheliste kohtumiste, kohalikega tehtud intervjuude, veebiküsitluste ja kokkuvõtva konverentsi kaudu kujundab projekti meeskond sügavama arusaama kohalikust ja Euroopa kultuuripärandist ning jagab seda, samuti kujundatakse arvamus selle kohta, millist sidet nad ise kultuuripärandiga tunnevad.

Lisainfo:
Mariliis Maremäe
Tartu Noorsootöö Keskus
Mariliis.maremae@raad.tartu.ee
+372 53033606

Viimati muudetud 17.07.2019