Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image
18°

Noorte leidurite ja ettevõtjate programm annab avapaugu

SPARK Makerlabi pressiteade

plakat

16. jaanuar / Laupäeval, 20. jaanuaril kell 13 toimub programmi “SPARK Makerlabi noored” tasuta avamisüritus “Alguse asi!”.

 

11-19-aastastele noortele suunatud programm “SPARK Makerlabi noored” on Tartu kesklinnas asuvas SPARK majas vaikselt tegutsenud juba 2. jaanuarist, kuid laupäeval kell 13 leiab aset tasuta avamisüritus “Alguse asi!”. 

 

Päeva jooksul tutvustatakse lähemalt Makerlabi töövahendeid ja võimalusi ning toimuvad mitmed põnevad tegevused. Muu hulgas lammutatakse lammutustöötoas, kus on võimalus õppida erinevate seadmete hingeelu. Lisaks ehitatakse laserlõikuriga lõigatud detailidest torne ja muud huvitavat, õpitakse lauamängude strateegiaid ja meisterdatakse hiirelõksuautosid. Terve päeva vältel on kõrvalruumis tegutsemas ka RCSnaili interaktiivne ralli. 

 

Kohale tulnud noortel on ühtlasi võimalus kaasa rääkida, mida SPARK Makerlabi noored edaspidi koos ette võiksid võtta. Uus Tartu linna poolt toetatav noortekas on avatud teisipäevast laupäevani kell 13-19 SPARK Makerlabi ruumides (vahetevahel ka kõrvalasuvas Ettevõtluskülas) aadressil Narva maantee 3. Tegevused on noortele tasuta. Programm lähtub tugevalt põhimõttest “noorelt noorele” ja keskendub peamiselt inseneeriatemaatikale.

 

Lisainfo: https://www.facebook.com/makerlabinoored/

 

Viimati muudetud 16.01.2018