Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image

Noortekonverents toob kokku ettevõtlikud Tartumaa noored

SA Tartu Ärinõuandla pressiteade

2. oktoober / Neljapäeval toimuval noortekonverentsil „Õpilasfirma – võimalus Sinu jaoks?!“ kohtuvad Dorpati konverentsikeskuses noored, et arutleda üheskoos erinevate äri- ja projektiideede üle.

Noortekonverents „Õpilasfirma – võimalus Sinu jaoks?!“ toimub kaheksandat korda Tartu ettevõtlusnädala noorteprogrammi raames. Noortekonverentsi eesmärgiks on tutvustada noortele õpilasfirmade programmi ja viia noored kokku mentoritega, kes annavad noorte äri-ja projektiideedele tagasisidet. Lisaks jagavad oma kogemusi ettevõtlusmaastikul Lauri Antalainen ja 2017. aasta Euroopa parima õpilasfirma Festera liikmed.

„Iga aastaga suureneb noortes huvi ettevõtlusmaastikul toimuva vastu ja noored soovivad ennast proovile panna oma firmat tehes. Õpilasfirmade programm annab noortele suurepärase võimaluse oma äriideede teostamiseks ja võimaldab turvalises keskkonnas oma ideid katsetada juba kooliajal. Noortel on palju häid ideid, mis ootavad realiseerimist ning noortekonverents annab neile võimaluse teha esimesed sammud oma ideede elluviimiseks,“ rääkis noortekonverentsi peakorraldaja Janeli Virnas.

Konverents leiab aset 5. oktoobril kell 13.00-17.00 Dorpat konverentsikeskuses.

Päevakava ja registreerumine: http://www.tartu.ee/arinouandla/opilasfirmade-konverents

Konverentsi korraldab SA Tartu Ärinõuandla ja toetab Tartu Linnavalitsus.

 

Lisainfo: Janeli Virnas, SA Tartu Ärinõuandla noorte ettevõtlikkuse projektijuht

tel 5348 4685, janeli.virnas@tartu.bas.ee

 

 

Viimati muudetud 02.10.2017