Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image
-5°
-5°

Prima Vista raamatulaadal osalenud kirjastajad annetasid heategevuseks hulga raamatuid

Kirjandusfestivali Prima Vista pressiteade

24. september 2020 / Eile andsid Prima Vista kirjandusfestivali esindajad Tartu Puuetega Inimeste Kojale üle heategevusprojekti raames kogutud raamatud.

Prima Vista heategevusprojekt „Raamat kirjutab inimese“ on juba aastaid olnud festivali lahutamatu osa. „Oleme igal aastal valinud välja mõne asutuse või ühenduse, kelle kaudu jõuame abivajajateni,“ rääkis heategevusprojekti eestvedaja Ilona Smuškina. „Olen siiralt tänulik kõigile kirjastajatele, kes on meie algatusega kaasa tulnud. Meie seekordne abi läheb puuetega inimestele, et nende lugemisvara rikkalikumaks ja mitmekülgsemaks muuta.“

Tänavused annetused tulid kirjastustelt Zeus, Pegasus, Tänapäev, Tartu Ülikooli kirjastus, Tallinna Ülikooli kirjastus, Postimehe kirjastus, samuti MTÜlt Aija-Salle teatritalu ja raamatutoalt Fahrenheit 451º.

Eelmistel aastatel on Prima Vista kirjandusfestivali raames annetatud raamatuid näiteks TÜ Kliinikumi laste ja noorukite vaimse tervise keskusele ning Tartu ja Jõhvi vanglale.
 
Tartu Puuetega Inimeste Koda ühendab 23 erinevate puuetega inimeste ühendusi, kelle ülesandeks on aidata kaasa konkreetse puudespetsiifikaga seotud probleemidele lahenduste leidmisel. Katusorganisatsioonina kannab koda hoolt muu hulgas selle eest, et heategevusprojektide annetused jõuaksid kõikide abivajajateni.
 
Lisateave:
Ilona Smuškina
Ilona.smuskina@ut.ee
Tel. 5153387

 

Viimati muudetud 24.09.2020